IMG 780220.09.2017 року о 09.30 (ауд. 44, вул. Освіти, 6) для студентів та викладачів Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова була проведена МОЛОДІЖНА АКЦІЯ на тему «Молодь має право», організована спільно з Київською міською державною адміністрацією (Яремійчук Леся Василівна – начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту  Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації), Управлінням патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції України (Парвов Дмитро Валерійович – т.в.о. заступника начальника відділу зв’язків з громадськістю лейтенанти поліції), з Асоціацією українських моніторів дотримання правил людини в діяльності правоохоронних органів

(Оксана Полулях – представник Асоціації українських моніторів дотримання правил людини в діяльності правоохоронних органів, керівник напрямку «Просвітництво»). Із словами привітання до учасників Молодіжної акції на тему «Молодь має право» від факультету соціально-економічної освіти та управління виступила Тетяна Олександрівна Голубенко – доцент, кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету по роботі зі студентами.

Парвов Дмитро Валерійович (т.в.о. заступника начальника відділу зв’язків з громадськістю, лейтенант поліції) розповів студентам та викладачам Факультету соціально-економічної освіти та управління про патрульну поліцію, яка є одним із структурних підрозділів Національної поліції України, про оснащення, склад (піші,автомобільніта мотопатрулі, а такожкінний патруль для паркових зон, річковий патруль), обов’язки (цілодобово патрулює міста України, забезпечує громадський порядок та безпеку, першим реагує на повідомлення про правопорушення і надзвичайні події, надає поліцейські послуги, первинну медичну та невідкладну допомогу громадянам, забезпечує безпеку дорожнього руху, розглядає справи про адміністративні правопорушення і застосовує засоби адміністративного впливу до правопорушників, організовує заходи безпеки на місці ДТП, оформлення необхідних документів), продемонстрували поліцейські спецзасоби.

Оксана Полулях (представник Асоціації українських моніторів дотримання правил людини в діяльності правоохоронних органів, керівник напрямку «Просвітництво») провела майстер-клас «Ти і поліція» та представила фільм про молодь, знаходиться в місцях позбавлення волі.

Студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловили подяку та побажання про продовження співпраці з Київською міською державною адміністрацією, Національною академію внутрішніх справ України, Управлінням патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції України, Асоціацією українських моніторів дотримання правил людини в діяльності правоохоронних органів.