quest2    4 травня 2019 року – понад півсотні учасників Школи Social лідерства – Student НПУ ім. Драгоманова дізнавалися про Глобальну програму ООН до 2030 року - Цілі сталого розвитку у форматі інтелектуального Квесту, який спільно підготувала команда волонтерів Представництва ООН та Благодійної організації «Інститут Благодійності

Квест «Глобальні Цілі сталого розвитку» - це інтелектуальне змагання команд, учасники яких виконують заздалегідь підготовлені завдання відповідно до ключових напрямів сталого розвитку, яких сьогодні дотримуються усі країни світу.

quest2

Учасники пройшли 17 Локацій Квесту, що були розташовані в межах Навчально-наукової бази «Синевир» та на території Національного природного парку «Синевир» та виконали завдання стосовно 17 Цілей сталого розвитку. Зокрема, це вирішення питань подолання бідності, якісної освіти, чистої води та належних санітарних умов, гендерної рівності та рівних можливостей тощо.

quest3

quest4

Квест про Цілі сталого розвитку мав на меті не тільки розширити обізнаність студентів щодо Глобальної програми ООН, а й спонукати соціально активну молодь до лідерства у сфері сталого розвитку на рівні громади та суспільства.

quest5

quest7