127 лютого 2018 року ректор університету Віктор Андрущенко нагородив грошовими преміями 35 переможців студентських олімпіад, конкурсів студентських наукових робіт та кращих студентів-науковців. Винагороду отримали 4 студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління:
Віталій Дерлеменко, спеціальність "Менеджмент організацій" (наук. керівник Світлана Шмалєй), Юлія Євченко, спеціальність "Управління проектами" (наук. керівник Ольга Чижевська),

Маргарита Ткаченко, спеціальність "Соціологія" (наук. керівник Віталій Чугаєвський), Валентина Чернуха, спеціальність "Соціальна допомога" (наук. керівники Марта Коновалова, Тетяна Матвійчук). З метою заохочення до науково-дослідної діяльності також будуть преміювати наукових керівників переможців.
Бажаємо студентам та їх керівникам нових перемог та успішних виступів на олімпіадах!

2018 03 02 220508