19.01.2022

2022 партнер року 1 200 x 1472022 партнер року 2 200 x 267Представники Соціально-правового факультету, які безпосередньо співпрацюють з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), зокрема в.о. декана Володимир Євтух, заступниця декана по роботі зі студентами Тетяна Голубенко, а також очільниця Студентського парламенту Катерина Бульчик та керівниця Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій Таміла Новіцька зустрілись із

2022 партнер року 3 200 x 148Ректором Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктором філософських наук, професором, академіком НАПН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України Віктором Андрущенком та проректором з міжнародних зв’язків Володимиром Лавриненком, передали Подяку і почесну нагороду «Партнер року» від Департаменту та поспілкувались про розвиток та перспективи молодіжного руху в НПУ імені М.П. Драгоманова. Нагороду присуджено за плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в місті Києві.