08.06.2022

2022 ДВД 1 200 x 112На Соціально-правовому факультеті Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, в онлайн-форматі, відбувся День відкритих дверей. Незважаючи на воєнний стан в Україні та дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною.
2022 ДВД 2 200 x 112Майбутні абітурієнти, які долучились до заходу через платформу «Google meet», мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя на Соціально-правовому факультеті в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, поспілкувавшись із адміністрацією факультету, представниками студентського парламенту факультету та профкому студентів факультету.
До учасників заходу звернувся декан Соціально-правового факультету, доктор історичних наук, професор Євтух Володимир Борисович. Він привітав усіх, кого цікавить вступ на Соціально-правовий факультет НПУ імені М.П. Драгоманова, розповів про структуру та діяльність факультету, актуальність освітніх програм, поділився численними успіхами науковців і студентів та детально описав переваги здобуття вищої освіти у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

2022 ДВД 3 200 x 112Надалі до розмови доєдналася модератор заходу, заступниця декана Соціально-правового факультету по роботі зі студентами, кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна, яка пояснила майбутнім абітурієнтам, де і коли варто шукати актуальну інформацію про вступну кампанію 2022 року та відповіла на низку запитань від школярів щодо подачі документів у ЗВО. Зокрема, слухачів цікавило, який перелік предметів необхідно складати для вступу на ту чи іншу спеціальність, який пакет документів потрібен для участі у вступній кампанії, цінова політика, які пільги будуть актуальними цьогоріч тощо.

2022 ДВД 4 200 x 112Заступниця декана Соціально-правового факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків, кандидатка політичних наук, доцентка Карнаух Анна Анатоліївна, наголосила на тому, що студенти мають можливість займатися науковою діяльністю, проводити наукові дослідження і часто є переможцями різноманітних олімпіад і конкурсів. Також описала абітурієнтам актуальні програми обміну, можливості стажування закордоном та співпрацю Університету з іноземними ЗВО.
2022 ДВД 5 200 x 112Після цього голова Студентського парламенту факультету Катерина Бульчик ознайомила школярів із діяльністю своєї організацій і розповіла про активне студентське життя в НПУ імені М.П. Драгоманова, цікаві події, які відбуваються на факультеті та в Університеті, та широкі можливості, що чекають на студентів. Також у форматі відповідей на запитання школярів, представники студентського самоврядування розповіли про життя в гуртожитках Університету, умови та зручності, процедуру поселення та вартість проживання.
2022 ДВД 6 200 x 112Загалом в ході зустрічі школярі отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2022 року, актуального попиту спеціальностей, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує Соціально-правовий факультет Національного педагогічного університету імені П.П. Драгоманова.