1.09.2022

2022 день знань 200 x 200Ось і прийшла осінь. Осінь року без весни і літа. Дітям час до школи. До однієї з тих шкіл, які ще не розбомбили російсько-фашистські окупанти. Настав День знань, який Україна зустрічає в умовах злочинної, неспровокованої військової агресії російської федерації, яка цього року вилилася в повномасштабне вторгнення. Кацапські фашисти безжальні до всіх українців і всього українського, але особливу жорстокість вони виявляють до культурно-освітніх закладів. Одними з перших під ракетно-бомбові удари ворога потрапляють саме заклади освіти. Тупі й недалекі московити, відчуваючи ненависть, не лише до всього українського, а і до грамоти як такої, нищать освітню систему України, палять українські підручники, катують українських педагогів, крадуть і вбивають українських дітей. Та це не допомагає. Сьогодні, у День знань, діти ідуть до шкіл, гімназій, технікумів, коледжів, університетів. Ідуть, аби здобути те, чого у кацапів ніколи не було, нема і не буде. Ідуть, щоб здобути майбутнє. І українські діти вчитимуться. Якщо треба, то у підвалах, у пристосованих під те приміщеннях, через мережу Інтернет. Вчитимуться, щоб побудувати соє майбутнє і майбутнє всієї країни. Щоб неймовірна хоробрість, стійкість і звитяга українських захисників не були марні. З Днем знань, шановні співгромадяни! І подякуємо нашим воїнам-захисникам, що ми до нього дожили!