14.10.2022

2022 Онлан зустріч до Дня Українського козацтва 2 200 x 832022 онлайн зустріч до дня козацтва титул 200 x 112На Соціально-правовому факультеті було проведено онлайн-зустріч до Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України. У цьому році це свято є по-особливому важливим, воно є символом історичної нескореності та сили наших воїнів. З вітальним словом до студентів звернувся декан Соціально-правового факультету, доктор історичних наук, професор Євтух Володимир Борисович. До вшанування захисників також долучились заступник декана з виховної роботи, доцент Голубенко Тетяна Олександрівна та голова студентського парламенту Університету та факультету Бульчик Катерина. На захід був запрошений почесний гість, учасник бойових дій з 1-го дня повномасштабного вторгнення п. Віталій - гранотоментик 7-го стрілецького батальйону, 158 окремого взводу Національної Гвардії України. Він поділився власними архівними фото, життєвими історіями, а також тепло поспілкувався із студентами та викладачами. Ще раз хочемо привітати всіх зі святом. Все буде Україна!