2.11.2022

2022 конференція арттерапія 1 200 x 92Сучасний соціум, характеризуючись низкою нагальних проблем, зумовлює збільшення звернень громадян за психологічною допомогою, особливо зараз, у військовий час.
2022 конференція арттерапія 2 200 x 267За підтримки кафедри соціальної політики Соціально-правового факультету НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся вебінар «ПОТЕНЦІАЛ АРТ-ТЕРАПІЇ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ЖІНКАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ», який провела Олена Тараріна, кандидат педагогічних наук, сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, TV-експерт, практичний психолог вищої категорії.
Зустріч проходила на платформі Google Meet, за участю студентів ОР «бакалавр», «магістр» та професорсько-викладацького складу кафедри соціальної політики.
Олена Тараріна провела 3 практики з усіма присутніми на зустрічі:
- стабілізуюча практика «Я -є, я -тут»
-практику «Дві ковдри»
- візуалізацію, де йде налагодження контактів людини, нагадування про її ресурси.
Наприкінці, бажаючі висловили свої думки стосовно практик, як змінився їх внутрішній стан та що вони відчували під час терапії.
Також, в рамках зустрічі було пролонговано договір про співпрацю між кафедрою соціальної політики Соціально-правового факультету та Міжнародною федерацією арт-терапії та самореалізації особистості.