IMG 20170323 120944 1Євченко Юлія Миколаївна, студентка  Факультету соціально-психологічних наук та управління  здобула перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент" у 2016/2017 н.р. та отримала диплом ІІІ ступеня (секція "Маркетингове управління конкурентноспроможністю") з науковою роботою "Управління асортиметною політикою ТОВ "Ромни-Кондитер" під керівництвом старшого викладача кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції  Чижевської Ольги Миколаївни. ІІ тур конкурсу проходив  23 березня 2017 року на базі Економічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Ю.М. Євченко є  постійним учасником профільних олімпіад та конференцій з Менеджменту.

Вітаємо та бажаємо нових наукових звершень!