viber image 1

19 березня 2018 року професор, завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій Факультету соціально-економічної освіти та управління Сергій Штепа взяв участь у Круглому столі «Ефективність технічної допомоги Європейського Союзу як чинника реформ та зближення ЄС і України», що відбувся в будинку Київської міської ради. Професор Штепа виступив з доповіддю «Важливість евалюації для впровадження спільних проектів України та ЄС».

Круглий стіл мав на меті започаткувати процес об’єднання зусиль організацій різних секторів, включаючи профспілки, організації роботодавців, бізнес-асоціації, організації споживачів, правозахисні, екологічні, фахові та інші організації, які хотіли б бачити технічну допомогу ЄС Україні більш транспарентною та грати активнішу роль у формуванні її стратегій і оцінці ефективності реалізації.

viber image 3viber image 4