IMG 415225.09.2017 – 26.09.2017 року студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова прийняли участь у тренінгу «Місцеві ініціативи: участь молоді у розвитку міста» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, Виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (КМДА), Національної Академії державного управління при Президентові України, ГО «Лінія життя».

Учасники отримали колосальне задоволення, безліч нових знайомств, вмінь, навичок, навчилися правильно формувати свої ідеї для місцевих ініціатив. Це досвід, який не завадить у повсякденному житті: вміння працювати в команді, шукати нестандартні і, в той же час, оригінальні рішення.

Висловлюємо подяку усім організаторам (Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, Виконавчому органу Київської міської державної адміністрації (КМДА), Національній Академії державного управління при Президентові України, ГО «Лінія життя») за плідну працю, учасникам за чудову атмосферу та тренеру цього заходу – І. Дегтярьовій за позитив, емоції, знання, досвід.

2017 10 12 195758