Main Menu  

   

Репозитарій НПУ  

enpuir

   

1.09.2022

 

2022 день знань 200 x 200Ось і прийшла осінь. Осінь року без весни і літа. Дітям час до школи. До однієї з тих шкіл, які ще не розбомбили російсько-фашистські окупанти. Настав День знань, який Україна зустрічає в умовах злочинної, неспровокованої військової агресії російської федерації, яка цього року вилилася в повномасштабне вторгнення. Кацапські фашисти безжальні до всіх українців і всього українського, але особливу жорстокість вони виявляють до культурно-освітніх закладів. Одними з перших під ракетно-бомбові удари ворога потрапляють саме заклади освіти. Тупі й недалекі московити, відчуваючи ненависть, не лише до всього українського, а і до грамоти як такої, нищать освітню систему України, палять українські підручники, катують українських педагогів, крадуть і вбивають українських дітей. Та це не допомагає. Сьогодні, у День знань, діти ідуть до шкіл, гімназій, технікумів, коледжів, університетів. Ідуть, аби здобути те, чого у кацапів ніколи не було, нема і не буде. Ідуть, щоб здобути майбутнє. І українські діти вчитимуться. Якщо треба, то у підвалах, у пристосованих під те приміщеннях, через мережу Інтернет. Вчитимуться, щоб побудувати соє майбутнє і майбутнє всієї країни. Щоб неймовірна хоробрість, стійкість і звитяга українських захисників не були марні. З Днем знань, шановні співгромадяни! І подякуємо нашим воїнам-захисникам, що ми до нього дожили!

3.06.2022

 

2022 конференція післявоєнний світ 200 x 112Вже понад три місяці триває війна. Понад три місяці Україна, ціною величезних жертв, стримує злочинну, неспровоковану військову агресію з боку російської федерації. Щодня гинуть люди, щодня наші воїни творять дива стримуючи навалу знавіснілих російських фашистів. Щодня люди в напруженні, перечитують новини і чекають чергової повітряної тривоги і чергового обстрілу. Кінця війні не видно і так триватиме ще довго. Але люди не можуть постійно бути в напруженні – люди до всього звикають, а деякі навіть починають замислюватися над тим, що ж буде після війни, яким він буде той післявоєнний світ. Так, в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності». Взяли в ній участь і окремі представники Соціально-правового факультету.


Детальніше…

8.02.2022

 

2022 Зустріч зТомашем Куком 200 x 150В рамках реалізації проєкту «Подвійний диплом» (Україна-Польща) та академічної мобільності відбулася зустріч з проректором Вищої лінгвістичної школи (ВЛШ) (м. Ченстохова, Польща) Томашем Куком.
На зустріч були запрошені викладачі та студенти з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Метою даного проєкту є залучення широких верств населення до освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, враховуючи сучасні вимоги ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.
Зустріч було спрямовано на студентів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», «Дошкільна педагогіка», «Початкове навчання».
Представники університетів, а саме: завідувачка кафедри соціальної політики Ярошенко А. О., професорка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Іванчук М. Г., завідувачка кафедри педагогічної науки та психології Поясик О. І., доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Романишин Р. Я., завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Романюк С. З. обмінялися думками щодо узгодження навчальних планів та розширення можливостей навчання для студентів.
Студенти можуть здобути якісну європейську освіту за різнотерміновими програмами паралельного навчання з отриманням для студентів одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).
Переваги програми:
• Доступність. Адаптовані програми навчання для українців, знижки від 60 % до 100%, стипендії.
• Індивідуальний підхід.
• Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.
• Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.
• Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.
• Дозвілля і молодіжні ініціативи.
Вища лінгвістична школа у Ченстохові розпочала свою діяльність у 1992 році і на сьогоднішній день посідає провідні місця у польських рейтингах вищих навчальних закладів. Завдяки програмі дистанційної освіти (E-learning) Вища лінгвістична школа є відомою у Польщі. Особливий підхід до кожного студента підтверджує гасло Вищої лінгвістичної школи, що для неї важливими є люди «Ważni są ludzie».

Координатор проєкту:
доктор філософських наук, професор Ярошенко А.О.
тел. 050-972-65-20
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

Розклад навчальних занять Соціально-правового факультету

ІІ семестр 2021-2022 н. р.

26.01.2022

 

2022 Моріц хурцінгер 200 x 199

Керівництво і колектив Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає професора кафедри соціології та публічних комунікацій Моріца Хунцингера з Днем народження і зичить йому міцного здоров’я, творчої наснаги і професійних успіхів!

25.12.2021

 

2021 з західним різдвом 200 x 112Колектив Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає усіх студентів і колег, які зустрічають свята за західною традицією, з Великим Святом Різдва Христового. Хай Бог благословить Вас і ваших рідних! Зі святом Вас! Здоров’я, добробуту, миру і злагоди! Христос Рождається! Славімо Його!

   
© NPUROUNDER