Main Menu  

   

Репозитарій НПУ  

enpuir

   

6Кафедрою соціальної політики факультету соціально – економічної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова ( модератор - к.ю.н., доцент Сухицька Н.В.) спільно з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянського району м.Києва 11 лютого 2020 р. було ініційовано психологічний тренінг для соціальних працівників за темою «Подолання емоційного та професійного вигорання соціальних працівників».

До організації та проведення тренінгу були залучені психолог Територіального центру, к.психол.н. Анісімова А.О. та доцент кафедри соціальної політики НПУ ім. М.П. Драгоманова к.психол. Патинок О.П.

8

Фото 6 Під час тренінгу Анісімовою А.О. було проведено презентацію основних аспектів професійного вигорання. Соціальні працівники були проінформовані про основні причини виникнення емоційного та професійного вигорання, ознайомлені з факторами, що впливають на психологічний стан людини.

Психолог провела інтерактивну роботу по виявленню актуальних проблем соц. працівників стосовно виконання їх професійних обов'язків. В ході практичної роботи учасникам тренінгу було запропоновано виконати практичні завдання по виявленню їх актуальних потреб, після чого соціальні працівники отримали інформацію щодо оволодіння оперативними методи та засобами самопомочі в складних емоційних ситуаціях.

11

Викладачем Патинок О.П. було представлено методику «Чи схільні ви до професійного вигорання». На підставі даної методики було проведено тренінг – программу подолання професійного вигорання відповідно до трьох рівнів: особистісний, психо – фізіологічний та організаційний.

Після практичної частини Сухицькою Н.В. було проведено ознайомчу лекцію щодо сучасних механізмів соціальної допомоги та засобів її ефективного здійснення. Доцільним було також інформування слухачів щодо основних методів діагностування мікросоціального середовища особи.

Тренінгові заходи співробітників Територіального центру Деснянського району спільно з викладачами та студентами НПУ Драгоманова планується і надалі. Зокрема, проведення майстер класів, терапевтичних груп, ознайомчих лекцій.

 

   
© NPUROUNDER