Main Menu  

   

Репозитарій НПУ  

enpuir

   

35 mainКафедра військової підготовки (далі – КВП) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводить у 2020 році набір громадян України на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу для забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідною кількістю військово-навчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби в військовому резерві Збройних Сил України, а також забезпечення реалізації права громадян на рівні можливості в виборі професії шляхом здобуття додаткових знань.

 

Відповідно до вимог Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2012 року № 48, Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу, затвердженої наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14 грудня 2015 року № 719/1289, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2015 року за № 1678/28123 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства оборони України № 316/833 від 18 червня 2019 року), військова підготовка, як правило, планується та проводиться протягом одного навчального дня на тиждень (методом проведення “військового дня”) строком до двох років навчання. Задля всебічного та гармонійного виховання студентів, формування у них патріотичних, морально-психологічних та військово-професійних якостей, виховання почуття обов’язку та готовності до захисту Вітчизни

 

Документи, необхідні для вступу Здобувачі вищої освіти, які виявили бажання проходити військову підготовку, подають

- заяву на ім’я декана факультету (директора інституту) ЗВО;

-довідку з деканату про форму, курс навчання та середній бал успішності за результатами складання підсумкового контролю у ЗВО за семестри, які передують початку військової підготовки;

- копію паспорта громадянина України (стор. 1, 2, 3, 11);

- копію документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі (ідентифікаційний код);

- копію приписного свідоцтва або військового квитка;

- автобіографію (написану власноруч); - фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);

- довідка про стан здоров’я з військкомату. Відбіркова комісія видає відповідне направлення кожному вступнику для проходження військово-лікарської комісії.

Наші контакти: Адреса: м.Київ, вул. Авіаконструктора Антонова2/32, КПП №3 університету.

https://nuou.org.ua/osvita/studentam,

https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

https://www.іnstagram.com/kafedraviiskovoyi,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або за тел. 271-09-72, 271-09-71.

 

Переглянути презентацію 

   
© NPUROUNDER