Main Menu  

   

Репозитарій НПУ  

enpuir

   

121212Проблема пандемії COVID-19 стала найактуальнішою у сучасному світі. В умовах карантину, майбутні соціальні працівники поповнюють знання і тренують навички, які допоможуть дивитися на світ через об’єктив соціальної справедливості. Вони готуються до змін, оскільки повинні використовувати весь континуум соціальної роботи! Це нові виклики, задачі, ідеї та можливості.

 

За бажанням організаторів та 70 учасників «Школи Social лідерства- Student» НПУ імені М.П. Драгоманова проведення Літньої програми «ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ» (травень, 2020) відбулося у он-лайн форматі. Навчання та дискусії проходили за напрямами: залучення до неформального онлайн навчання; проєктний вимір проблем соціальної роботи; інноваційні підходи до професійної діяльності соціального працівника; методи та технології зростання лідерського потенціалу студентів; інноваційно-орієнтовані технології в сучасній вітчизняній практиці соціальної роботи.

Активність залучення студентів була забезпечено проходженням он-лайн курсів на найпопулярніших та найбільших розвинених платформах в Україні: Impactorium – (за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі), Promethtus, BYM, Освітній Хаб м. Києва.

Онлайн – навчання стало інструментом для досягнення найкращих результатів професійного та особистісного зростання майбутніх соціальних працівників. За період проведення Програми студенти отримали знання і навички з понад 30 онлайн – курсів, які набрали значної популярності серед учасників та потрібні для подальшої соціальної роботи й успішної кар’єри. Вітаємо проактивних і креативних учасників з успішною сертифікацією та закінченням Програми.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень, творчого вам натхнення та безмежних можливостей для реалізації своїх лідерських ідей для суспільних змін!

 

1

2

3

4

 viber 2020 05 03 10 41 47

 

Організатори Школи Social лідерства- Student:

кандидат педагогічних наук, доцент Савельчук І.Б. ст.викладач, керівник Школи Social лідерства- Student Бибик Д.Д.

   
© NPUROUNDER