66666

28 березня 2017 року у межах українсько-латвійського проекту «Immigrants in Society: СHALLENGES for education» - «Іммігранти в суспільстві: виклики освіті» відбувся перший день семінару, на якому обговорювалися теоретичні та практичні питання дослідження.

Відкрив семінар проректор з наукової роботи Григорій Торбін. Декан Факультету соціально-психологічних наук та управління Володимир Євтух наголосив на важливості міжнародної співпраці та визначив основні напрямки у розв’язанні проблем освіти іммігрантів. Колеги з Латвійського Університету (Рига, Латвія): Рудіте Андерсоне, Майя Балоде, Івета Гудаковська, Аіда Крузе, Луція Рутка окреслили кроки ефективної адаптації освітнього простору до потреб мігрантів, зокрема досвід та можливості Латвії.

В обговоренні ключових питань емпіричного дослідження взяли участь: Олег Голець, Андрій Гриньків, Сергій Дудар, Ганна Кісла, Олександр Коротич, Наталія Кочубей, Оксана Патинок, Любов Пиголенко, Людмила Савенкова, Світлана Ставицька, Геннадій Ставицький, Юлія Сюсель, Світлана Цилюрик, Ольга Шишова, Сергій Штепа.

Також відбулася зустріч латвійських колег з ректором Віктором Андрущенком.