223 травня 2017 року на засіданні Вченої ради Університету ректор нагородив студентів нашого факультету за активну науково-дослідну діяльність.

Срібною медаллю «Михайло Петрович Драгоманов 1841-1895» нагороджена Маргарита Ткаченко за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія».

Грамотами нагороджені Віталій Дерлеменко, який зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни "Безпека життєдіяльності"; Юлія Євченко, яка здобула перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент"; Валентина Чернуха, яка

отримала І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна допомога».

Бажаємо студентам нових творчих звершень, подальших успіхів і наукових здобуткі

23IMG 2090