P101014314-15 вересня 2017 року професор кафедри соціології Факультету соціально-економічної освіти та управління Ганна Кісла взяла участь у конференції NAUKI SPOŁECZNE WOBEC ZMIANY, у форматі багаторічного співробітництва кафедри соціології Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова та кафедри соціології Факультету філософії та соціології Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні.

Г. Кісла відмічає, що конференція була цікава, тому що було немало доповідей з оригінальними темами:

«Соціальна активність президентів Ради Міністрів і спосіб інтерпретації політичних рішень суспільством» – Społecznościowa аktywność Prezesów Rady Ministrów тa sposób interpretacji decyzji politycznych przez społeczeństwo.

«Ідентифікаційний дискурс у книзі «Ми з Єдвабного» Анни Біконт» – Dyskurs tożsamościowy w „My z Jedwabnego” Anny Bikont (Про трагедію з євреями в Польщі під час ІІ Світової Війни).

«25 років з життя маленького містечка. Приклад Moнєк» – 25 lat w życiumałego miasta. Przykład Moniek.

«Ерозія університетського номосу як фактор зміни нормативного порядку» – Erozja uniwersyteckiego nomosu jako czynnik zmiany porządku normatywnego.

Польські колеги багато дискутували про якість вищої освіти та піднімали тему наукових гонорарів, що теж актуально і для нас.