24-25.11.2022

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР З ПРАВ ЛЮДИНИ

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
«СІМНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

«Правничо-політичні цінності як фактор демократичного розвитку України»

24-25 листопада 2022 р. м. Київ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Сімнадцяті юридичні читання. Правничо-політичні цінності як фактор демократичного розвитку України», яка відбудеться 24-25 листопада 2022 р. на базі НПУ імені М. П. Драгоманова, де планується присутність кращих представників наукової еліти з провідних закладів вищої освіти та наукових установ України та зарубіжжя.

ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОБОТА ПАНЕЛЕЙ:

Панель №1. Права людини як найвища соціальна цінність у сучасних реаліях;
Панель №2. Розвиток галузей права у вимірі вітчизняних правничо-політчних цінностей;
Панель №3. Еволюція та захист демократичних цінностей в умовах війни росії проти України;
Панель №4. Трибуна молодого вченого.

РОБОЧІ МОВИ: українська, англійська

Участь у конференції можуть брати: науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі, студенти, юристи-практики, які подадуть заявку (форма-зразок додаток 1). Аспіранти, здобувачі та студенти подають матеріали з рецензією наукового керівника чи рекомендацією кафедри, завірені у встановленому порядку.

Організаційний внесок – 250 гривень, сплачують усі учасники конференції* (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції та публікацію матеріалів конференції) перераховується за такими реквізитами:
Громадська організація «Феміда», рахунок UA423052990000026008010117052 «Приватбанк», код банку 305299. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції вирішуються учасниками за власний рахунок, або за рахунок сторони, яка їх відряджає.
Усі заходи заплановані оргкомітетом будуть проводитись в онлайн-форматі.
* Доктори наук, які беруть участь у конференції, оргвнесок не сплачують.
Тел./факс: +38 (044) 484-28-51.

Інформаційний лист конференції...