IMG 554416 травня 2017 року на Факультеті соціально-психологічних наук та управління стартувала щорічна звітно-наукова конференція «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету», присвячена підведенню підсумків наукової роботи викладачів, аспірантів і докторантів у 2016 році.

Урочисто відкрив конференцію та привітав усіх учасників голова оргкомітету, декан факультету, професор Володимир Євтух.

До роботи пленарного засідання долучилися викладачі усіх кафедр факультету. З пленарними доповідями виступили: Ганна Кісла, кандидат філософських наук, професор кафедри соціології, яка проаналізувала досвід якісних соціологічних досліджень студентів НПУ імені М.П. Драгоманова«Україна та Росія у візіях українських студентів 2012-2017 рр.»; Олег Лісовець, докторант кафедри соціальної педагогіки звернувся до теми генезису наукових підходів до проблеми формування соціально-правової компетентності; Сергій Штепа, кандидат політичних наук, професор, завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій виявив та охарактеризував зміни сучасних комунікацій української молоді, які відбулися у сфері освіти; жваву дискусію викликала доповідь Владислави Любарець, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, яка розповіла про особливості підготовки фахівців-менеджерів соціокультурної діяльності у сучасних умовах.

Обговорення продовжилося у рамках восьми секцій, що відбудуться 17-19 травня 2017 року на кафедрах. Програму конференції можна переглянути за наступним посиланням:Програма_звітно-наукової_конференції_2017

Уперше в рамках звітно-наукової конференції проходять майстер-класи, зокрема майстер-клас професорки Ганни Кіслої «Кількісні методи соціології в ілюстраціях студентських досліджень».

За результатами конференції буде виданий другий випуск збірника матеріалів звітно-наукової конференції факультету «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету», у якому знайдуть висвітлення думки та погляди усіх її учасників (див.: Інформаційний лист).

Дякуємо усім доповідачам та запрошуємо учасників до видання матеріалів за підсумками конференції!

Юлія Сюсель,

заступник декана факультету з наукової роботи