15.12.2021

2021 лекція прикордонників 200 x 1502021 Прикордонники зі студентами 200 x 82Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова постійно розширює базу працевлаштування для своїх випускників і у цій справі уже охопив навіть кордони нашої держави. Так, про перспективи працевлаштування, а також про свою роботу в цілому студентам спеціальностей «Право» і «Політологія» Соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова розповіли представники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України. У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід відбувся в режимі онлайн, з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій. На відкритій лекції прикордонники розповіли студентам про особливості своєї роботи і можливості працевлаштування після завершення навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова.