можливості обраних спеціальностей і закликав до співпраці та відкритого спілкування викладачів та студентів.

Співробітник Олег Голець представив Факультет соціально-економічної освіти та управління і заспівав пісню «Україна».

Першокурсники Максим Демченко та Анна Діденко вийшли на сцену, щоб отримати символічні атрибути свята студентський квиток та ключ знань, які урочисто вручив ректор Університету, академік Віктор Андрущенко.

Щирі вітання від батьків першокурсників, сповнені глибокою повагою, вдячністю і впевненістю у зробленому виборі, висловив кандидат наук з державного управління, депутат Полтавської обласної ради, Заслужений працівник сільського господарства України, голова громадської організації «Допоможи Захиснику Вітчизни» Олег Діденко

У навчальних корпусах відбулося знайомство і спілкування студентів та їхніх батьків із керівництвом факультету, майбутніми викладачами, методистами деканату, з усіма тими, хто наступні чотири роки присвятить формуванню професійних та конкурентноспроможних фахівців. Про факультет, його структуру, особливості навчання, проживання в гуртожитку та багато іншого розповіли заступники декана та завідувачі кафедр, які закцентували увагу першокурсників на початку навчального семестру, користування розкладом та сайтом факультету, де можна знайти необхідну інформацію.

День Посвяти в студенти першокурсники запам’ятають назавжди. Попереду у цих щасливих усміхнених юнаків та дівчат – найкращі студентські роки. Наскільки вони будуть цікавими й насиченими, залежить від них самих. Хай кожен день студентського життя буде яскравим, плідним і наповненим новими відкриттями!