Під час офіційного відкриття Зимової школи зі словами вдячності та враженнями виступила керівник проекту, доктор філософських наук, професор Алла Ярошенко, що відмітила здобутки чотирирічної історії співробітництва з Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохова та позиціонувала її  вельми плідною для обох навчальних закладів. «Студенти, з нетерпінням чекають періоду польської сесії, мріючи навчатись та подорожувати славною країною - наголошує Алла Олександрівна, - а у підсумку – отримують ще додаткові можливості для професійної самореалізації».

Драгоманівці з особливою приємністю відзначили, що заняття дещо відрізняються від тих, до яких вони звикли в Україні. Всі дисципліни викладаються дуже цікаво і закріплюються практичними навиками, логічними та розвивальними іграми. Викладачі у своїй діяльності використовують новітні технології та намагаються максимально доступно донести матеріал, щоб його можна було застосувати в майбутньому на практиці. Також крім занять в університеті заплановано ряд організаційних поїздок до  різних соціальних інституцій, де українці могли ознайомитись із соціальною системою Польщі.

Отож, навчання триватиме ще тиждень, а отже чекатимемо на нові враження, емоції та світлини наших студентів та з нетерпінням чекаємо їх повернення у Драгоманівську родину.