Викладачі факультету (професор Губань Р.В., доцент Жмур Ю.М., доцент Пєсцов Р.Г., доцент Шитий С.І.) постійно беруть участь у роботі МАН. Завідувач кафедри теорії та історії держави і права, професор Андрусишин Б.І. є головою секції МАН м. Києва з правознавства. На базі факультету постійно проходять щорічні конкурси учнів шкіл м. Києва з правознавства.
Також факультет долучився до національної правничої дискусії за темою «Реформа вищої юридичної освіти в Україні».
На факультеті склалась певна система профорієнтаційної роботи за різними напрямками. Профорієнтаційна робота кафедр здійснюється на основі укладених угод про співробітництво і співпрацю з роботодавцями.
Під час викладання навчальних курсів фахівці кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін використовують зв’язки у рамках угод за такими напрямками: майстер-клас з юридичного маркетингу, проведений керівником рекламно-маркетингової компанії BDlab, фахівцем з юридичного маркетингу – І. Горбуновою. Під час заходу студенти мали можливість отримати практичні поради щодо того як має розвиватися майбутній юрист в сучасному суспільстві за допомогою соціальних мереж, з використанням маркетингових інструментів, а саме: участі у професійних асоціаціях, таких як Асоціація Адвокатів України, Асоціація правників України, а також брати активну участь у заходах, які вони проводять. Студентам радили більше читати професійної преси, юридичної літератури.
Проведено кейс «Актуальні питання реформування судової та освітньої галузі. Напрями реформи інституту інтелектуальної власності. Перспективи створення ІР суду». Кейс був проведений юристами та адвокатами компанії «INPRAXI LAW FIRM». Під час заходу студенти могли ознайомитися з основними напрямами реформування освітньої судової та медичної галузі, поставити запитання практикам щодо можливих варіантів втілення реформ в життя та їх вплив на ефективну реалізацію прав громадян на охорону здоров'я, освіту та відновлення порушених прав у суді.
Серед заходів, які стосуються профорієнтаційної роботи за участю студентів та викладачів факультету можна виділити: урок з правознавства для учнів молодших класів у загальноосвітній школі № 135, НВК «школа I-II ступенів – ліцей № 38 імені В.М. Молчанова», спеціалізована школа I-III ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 91 з поглибленим вивченням інформатики, спеціалізована школа I-III ступенів № 139 з поглибленим вивченням математики, спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури та ін.
Кожного року традиційним є День відкритих дверей НПУ імені М.П. Драгоманова, під час проведення якого з майбутніми абітурієнтами спілкуються не лише професорсько-викладацький склад кафедр, а й самі студенти відповідають на запитання батьків і абітурієнтів. Своїм досвідом і враженнями від навчання на спеціальності «Політологія» поділилась випускниця факультету – ведуча та комунікаційний менеджер Українського радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України Людмила Тягнирядно. Студенти-правники підготували майстер-клас «Судове засідання» у справі по обвинуваченню у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України.
Підготовлений відеоролик на День відкритих дверей на факультеті політології та права за участю завідувачів кафедр – проф. Андрусишина Б.І., проф. Бабкіної О.В., проф. Стеценко В.Ю. студентів та випускників, який розміщено на сайті НПУ імені М.П. Драгоманова.
На базі соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова періодично проходять засідання Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів, організована Клубом майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. Модератором заходу виступила Президент Клубу майбутніх адвокатів та член Наглядової ради Асоціації адвокатів України, адвокат, кандидат юридичних наук, професор, доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Дубчак Л.С.
Профорієнтаційна робота на факультеті проводиться протягом усього навчального року, проте дещо змінився її формат у період карантину.
У період очного навчання для старшокласників шкіл було проведено профорієнтаційні тренінги для ознайомлення зі спеціальностями 081 Право, 052 Політологія Дні відкритих дверей тощо.
Запроваджено нові нестандартні форми профорієнтаційної кампанії. Так, на факультеті профорієнтаційні заходи проводяться з використанням соціальних мереж (Фейсбук, Інстаграм, Телеграм).
Інформаційний портал факультету - сайт факультету відвідують в день близько 1200 осіб, на даний час сайт відвідало понад 70000 осіб). Модератором сайту факультету є доцент кафедри теорії та історії держави і права Шитий С.І.
У засобах масової інформації, періодичних виданнях доступні дописи для випускників та їх батьків, зокрема в газеті «Україна молода» тощо.
У
Д
У
Факультет соціально-політичних наук