DSC 148625 жовтня 2017 року у Науковій бібліотеці НПУ імені МПДрагоманова відбулася лекція Байби Кальке «Образ учителя в Латвії». Байба Кальке (Baiba Kalke) – доктор педагогічних наук, доцент Факультету педагогіки, психології та мистецтв Латвійського Університету (Рига, Латвія).

Проведення таких лекцій вже стало традицією, яку започаткував декан Факультету соціально-економічної освіти та управління професор Володимир Євтух. Лекція проходила у рамках українсько-латвійського проекту «Іммігранти в суспільстві: виклики для освіти».

Лекція Байби Кальке викликала велику зацікавленість і жваву дискусію, учасниками якої стали студенти, аспіранти, викладачі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Лекція стала помітним вкладом у співпрацю між Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова та Латвійським університетом, що великою мірою визначає подальші шляхи у формуванні привабливої школи та вчителя, сприяє формуванню міжнародних та міждисциплінарних науково-освітніх та дослідницьких мереж у процесі підготовки майбутніх вчителів.

Заступник декана з наукової роботи,

доцент Юлія Сюсель

2017 10 28 000049