P1030820У другу неділю травня в світі традиційно відзначається одне з головних родинних свят — День матері.  Його  святкують в Європі, в США, в країнах Азії і звичайно в Україні. Така велика популярності цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, саме від неї залежить яким буде майбутнє людини, родини, країни та світу в цілому.

З нагоди такого свята студенти 31 СП групи факультету соціально-педагогічних наук та управління Національного педагогічного університету, під керівництвом професора кафедри соціальної педагогіки Вайноли Р.Х. провели рекламно-інформаційну акцію «Все починається з материнства».

Метою акції було вмотивовувати студентів висловлювати подяку, любов та турботу своїм матерям, вітати жінок зі святом і нагадувати їм про важливість дбайливого ставлення до власного здоров`я.

Проведення такої акції також сприяло удосконаленню технологічних навичок студентів щодо розробки та застосування продуктів соціальної реклами. Зокрема студентами було використано такі засоби рекламно-інформаційного впливу:  мультимедійна презентація «Матусина любов – це скарб»; відеоролік «Мама»;  буклети: «Материнство», «Ні! Абортам», «Цінність любові», «Мама – це світ»; інформаційний стенд «Все починається з материнства», фотостенд «Я і Мама». Також всі учасники акції мали можливість «Обрати свій вираз» , а щоб цей день запам’ятався на довше, наші студенти розробили тематичні браслети, які кожен охочий міг забрати з собою.

Акція сприяла згуртуванню студентів факультету і ще раз переконала нас в тому, що здорова та щаслива мама – запорука щастя її родини та розквіту суспільства.