На початку вересня цього року для студентів та викладачів Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова було відкрито коворкінг - простір та зелену зону, що були сворені за фінансової підтримки програми Британської Ради "Активні громадяни" Метою проекту NPU COWORKING SPACE, авторами якого є студенти та викладачі НПУ ім. Драгоманова, є створення простору дружнього для студента для групової та індивідуальної роботи в університеті та популяризації неформальної освіти та самоосвіти. Проект KIDS GREEN ZONE, ініційований студентами та викладачами кафедри соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, спрямований на допомогу дітям з особливими потребами шляхом створення діалогової платформи фахівців, вчителів та батьків, що виховують особливих дітей.