28.04.2023

 

2023 Вчна рада квітнева 1 200 x 267На порядок денний засідання винесли низку питань:
1. Планування навчальної роботи науково-педагогічних працівників на 2023-2024 н. р. (доповідає: заступник декана з навчально-методичної роботи доц. Хоменко Н.В.).
2. Підведення підсумків щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023» (доповідає: заступник декана з наукової роботи на міжнародних зв’язків доц. Карнаух А.А.).
2023 Вчна рада квітнева соцпол 2 200 x 1503. Презентація результатів і оголошення переможців проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 051 Економіка, 052 Політологія, 054 Соціологія (доповідає: заступник декана з наукової роботи на міжнародних зв’язків доц. Карнаух А.А.).
4. Підсумки проведення Дня відкритих дверей на Факультеті (доповідає: голова студентського парламенту факультету Анастасія Ковалишена).
Головував на засіданні декан Факультету соціально-політичних наук, доктор історичних наук, професор Володимир ЄВТУХ.
Заслухавши доповіді та обговоривши питання порядку денного, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення, що були внесені до протоколу.

27.04.2023

 

2023 соц пол мова 100 x 222З метою активізації спілкування іноземною мовою на Факультеті соціально-політичних наук для здобувачів 1 курсу (магістерського рівня) денної та заочної форми навчання спеціальності 054 Соціологія була прочитана відкрита лекція англійською мовою доктором історичних наук, професором, деканом Факультету соціально-політичних наук Володимиром Борисовичем Євтухом з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук» на тему: «Соціальні проблеми молоді та шляхи їх вирішення в сучасних умовах».
На лекції також були присутні: завідувачка кафедри соціології та публічних комунікацій професор Черній Л.В. заступники декана факультету доцент Хоменко Н.В. та доцент Карнаух А.А.
Тематика лекції була цікавою та пізнавальною для слухацької аудиторії, адже розкривала питання, як наразі є значимими для нашого сьогодення та надважливими для формування майбутнього України.
Актуальність зростання темпів забезпечення викладання навчальних дисциплін іноземною мовою на різних етапах підготовки майбутніх фахівців є обов’язковою умовою успішної міжнародної співпраці з освітньо-науковою світовою спільнотою, як викладачів, так і студентів.

13.04.2023

 

2023 Олімпада соц пол переможці 200 x 145051 Економіка
Склад журі: голова журі: В.Б. Євтух – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Сандугей В. В. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Підопригора Л.А. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Бицюра Ю.В. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Манжула Є.В. - старший викладач кафедри економіки та економічної освіти.
Журі Олімпіади визначило таких переможців:
Дипломом І ступеня: Волошин Юлію Петрівну
Дипломом ІІ ступеня: Олійника Микиту Олеговича, Айкало Марію Іванівну
Дипломом ІІІ ступеня: Нехай Аллу Володимирівну, Чобітько Анжелу Олександрівну,
Коротун Аріну Віталіївну, Сергієнко Софію Олексіївну, Пух Катерину Вікторівну

052 Політологія
Склад журі: голова журі: В.Б. Євтух – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Бабкіна О.В. - доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політичних наук; Новакова О.В. – доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук; Дьоміна О.С. - кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук.
Журі Олімпіади визначило таких переможців:
Дипломом І ступеня: Зоценка Андрія Олеговича
Дипломом ІІ ступеня: Рябцева Андрія Віталійовича, Хімерик Світлану Миколаївну
Дипломом ІІІ ступеня: Слободського Давида Олександровича, Шапочку Павла Романовича, Сивець Валерію Ігорівну, Притулу Христину Святославівну, Свірідова Віталія Юрійовича

054 Соціологія
Склад журі: голова журі: Євтух В.Б. – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Чернова К.О. - доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології та публічних комунікацій; Кісла Г.О. – кандидат філософських наук, професор кафедри соціології та публічних комунікацій; Булатевич М.М. - кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та публічних комунікацій.
Журі Олімпіади визначило таких переможців:
Дипломом І ступеня: Каленську Ярину Олександрівну
Дипломом ІІ ступеня: Потапчук Анастасію Олегівну
Дипломом ІІІ ступеня: Самойленко Дарину Артемівну

Дякуємо всім учасникам Олімпіади та вітаємо переможців!

25.04.2023

 

2023 ДВД соціально політичних наук 200 x 112На Факультеті соціально-політичних наук в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей!
Незважаючи на дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, доповідачі – щирими та відкритими, а потенційні вступники – активними та зацікавленими.
Майбутні абітурієнти, які долучились до заходу через платформу Google Meet, мали змогу дізнатись усе про актуальність освітніх програм; про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із представниками професорсько-викладацького складу кафедр факультету та представниками студентського парламенту факультету.
Загалом в ході зустрічі школярі отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2023 року, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує Український державний університет імені Михайла Драгоманова.
Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу та активність!
Запрошуємо до нових зустрічей!

Фотогалерея...

25.04.2023

 

2023 ДВД соц пол 2 200 x 356Шановні вступники та абітурієнти!
Запрошуємо Вас на День відкритих дверей Факультету соціально-політичних наук!
У зв’язку з воєнним станом і задля забезпечення безпеки гостей і учасників заходу, він відбудеться в режимі ОНЛАЙН, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, на базі платформи GoogleMeet, 25 квітня о 15:00.
Ви матимете змогу дізнатись про особливості навчання та перспективи працевлаштування за його результатами, познайомитися з факультетом та його життям, дізнатись деталі та умови вступу, список необхідних документів, дати проведення вступних іспитів. А також, отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавитимуть.


Приєднатися можна за посиланням на платформі GoogleMeet:

 

День відкритих дверей Факультету соціально-політичних наук https://meet.google.com/vop-vfvg-nqi

16.04.2023

 

2023 Великдень Пол 200 x 165Шановні студенти і співробітники Факультету соціально-політичних наук Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, керівництво Факультету щиро вітає Вас з Великоднем і зичить Вам міцного здоров’я, безпеки, миру і добробуту! Бережіть себе і своїх рідних! Тримаймося і віримо в перемогу!
Христос Воскрес!

   
© NPUROUNDER