IMG 418827 вересня 2017 року о 10.00 студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені МП. Драгоманова прийняли участь у Першому Національному конгресі волонтерів, який відбувся в м. Києві в «Українському Домі»,  вул. Хрещатик 2.

Організатори Першого Національного конгресу волонтерів : ДП «Український дім», ВГО «КРАЇНА», ГО «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації», Державний інститут сімейної та молодіжної політики.

З вітальним словом на конгресі виступили голова комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України Ольга Вадимівна Богомолець, народний депутат України Білозір Оксана Володимирівна, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Матяш Михайло Миколайович, члени Уряду,

вчені в галузі медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації (керівник офісу Уповноваженого Президента з питань реабілітації воїнів АТО Зарецька Наталія Євгеніївна; голова правління ГО Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», доктор медичних наук, Заслужений лікар України Князевич Василь Михайлович; в.о. директора Державного інституту сімейної та молодіжної політики кандидат педагогічних наук, доцент Пєша Ірина Василівна), громадські діячи, лікарі, психологи, соціальні працівники, ветерани АТО, волонтери, представники бізнесу та ЗМІ.

Під час конгресу в холі Українського дому проходила виставка творів Катерини Сапожкової, Бабчук Марії Олександрівни та Безкоровайної Анни.

Мета та завдання Першого Національного конгресу волонтерів: реформування системи соціальних та психологічних послуг запровадження делегування державою повноважень щодо професійної соціальної та психологічної допомоги учасникам АТО громадським та волонтерським об’єднанням та окремим фахівцям (система державного замовлення); формування у навчальних закладах  систему професійної підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів, які працюють з учасниками бойових дій та членами їх родин.

Започатковано 5 грудня – День українського волонтера в Міжнародний день волонтера.

Студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловили подяку та побажання про продовження участі у розвитку волонтерського руху в Україні.

2017 10 12 200513