28.04.2023

 

2023 Вчна рада квітнева 1 200 x 267На порядок денний засідання винесли низку питань:
1. Планування навчальної роботи науково-педагогічних працівників на 2023-2024 н. р. (доповідає: заступник декана з навчально-методичної роботи доц. Хоменко Н.В.).
2. Підведення підсумків щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023» (доповідає: заступник декана з наукової роботи на міжнародних зв’язків доц. Карнаух А.А.).
2023 Вчна рада квітнева соцпол 2 200 x 1503. Презентація результатів і оголошення переможців проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 051 Економіка, 052 Політологія, 054 Соціологія (доповідає: заступник декана з наукової роботи на міжнародних зв’язків доц. Карнаух А.А.).
4. Підсумки проведення Дня відкритих дверей на Факультеті (доповідає: голова студентського парламенту факультету Анастасія Ковалишена).
Головував на засіданні декан Факультету соціально-політичних наук, доктор історичних наук, професор Володимир ЄВТУХ.
Заслухавши доповіді та обговоривши питання порядку денного, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення, що були внесені до протоколу.

27.04.2023

 

2023 соц пол мова 100 x 222З метою активізації спілкування іноземною мовою на Факультеті соціально-політичних наук для здобувачів 1 курсу (магістерського рівня) денної та заочної форми навчання спеціальності 054 Соціологія була прочитана відкрита лекція англійською мовою доктором історичних наук, професором, деканом Факультету соціально-політичних наук Володимиром Борисовичем Євтухом з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук» на тему: «Соціальні проблеми молоді та шляхи їх вирішення в сучасних умовах».
На лекції також були присутні: завідувачка кафедри соціології та публічних комунікацій професор Черній Л.В. заступники декана факультету доцент Хоменко Н.В. та доцент Карнаух А.А.
Тематика лекції була цікавою та пізнавальною для слухацької аудиторії, адже розкривала питання, як наразі є значимими для нашого сьогодення та надважливими для формування майбутнього України.
Актуальність зростання темпів забезпечення викладання навчальних дисциплін іноземною мовою на різних етапах підготовки майбутніх фахівців є обов’язковою умовою успішної міжнародної співпраці з освітньо-науковою світовою спільнотою, як викладачів, так і студентів.

13.04.2023

 

2023 Олімпада соц пол переможці 200 x 145051 Економіка
Склад журі: голова журі: В.Б. Євтух – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Сандугей В. В. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Підопригора Л.А. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Бицюра Ю.В. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Манжула Є.В. - старший викладач кафедри економіки та економічної освіти.
Журі Олімпіади визначило таких переможців:
Дипломом І ступеня: Волошин Юлію Петрівну
Дипломом ІІ ступеня: Олійника Микиту Олеговича, Айкало Марію Іванівну
Дипломом ІІІ ступеня: Нехай Аллу Володимирівну, Чобітько Анжелу Олександрівну,
Коротун Аріну Віталіївну, Сергієнко Софію Олексіївну, Пух Катерину Вікторівну

052 Політологія
Склад журі: голова журі: В.Б. Євтух – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Бабкіна О.В. - доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політичних наук; Новакова О.В. – доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук; Дьоміна О.С. - кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук.
Журі Олімпіади визначило таких переможців:
Дипломом І ступеня: Зоценка Андрія Олеговича
Дипломом ІІ ступеня: Рябцева Андрія Віталійовича, Хімерик Світлану Миколаївну
Дипломом ІІІ ступеня: Слободського Давида Олександровича, Шапочку Павла Романовича, Сивець Валерію Ігорівну, Притулу Христину Святославівну, Свірідова Віталія Юрійовича

054 Соціологія
Склад журі: голова журі: Євтух В.Б. – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Чернова К.О. - доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології та публічних комунікацій; Кісла Г.О. – кандидат філософських наук, професор кафедри соціології та публічних комунікацій; Булатевич М.М. - кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та публічних комунікацій.
Журі Олімпіади визначило таких переможців:
Дипломом І ступеня: Каленську Ярину Олександрівну
Дипломом ІІ ступеня: Потапчук Анастасію Олегівну
Дипломом ІІІ ступеня: Самойленко Дарину Артемівну

Дякуємо всім учасникам Олімпіади та вітаємо переможців!

25.04.2023

 

2023 ДВД соціально політичних наук 200 x 112На Факультеті соціально-політичних наук в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей!
Незважаючи на дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, доповідачі – щирими та відкритими, а потенційні вступники – активними та зацікавленими.
Майбутні абітурієнти, які долучились до заходу через платформу Google Meet, мали змогу дізнатись усе про актуальність освітніх програм; про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із представниками професорсько-викладацького складу кафедр факультету та представниками студентського парламенту факультету.
Загалом в ході зустрічі школярі отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2023 року, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує Український державний університет імені Михайла Драгоманова.
Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу та активність!
Запрошуємо до нових зустрічей!

Фотогалерея...

25.04.2023

 

2023 ДВД соц пол 2 200 x 356Шановні вступники та абітурієнти!
Запрошуємо Вас на День відкритих дверей Факультету соціально-політичних наук!
У зв’язку з воєнним станом і задля забезпечення безпеки гостей і учасників заходу, він відбудеться в режимі ОНЛАЙН, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, на базі платформи GoogleMeet, 25 квітня о 15:00.
Ви матимете змогу дізнатись про особливості навчання та перспективи працевлаштування за його результатами, познайомитися з факультетом та його життям, дізнатись деталі та умови вступу, список необхідних документів, дати проведення вступних іспитів. А також, отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавитимуть.


Приєднатися можна за посиланням на платформі GoogleMeet:

 

День відкритих дверей Факультету соціально-політичних наук https://meet.google.com/vop-vfvg-nqi

16.04.2023

 

2023 Великдень Пол 200 x 165Шановні студенти і співробітники Факультету соціально-політичних наук Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, керівництво Факультету щиро вітає Вас з Великоднем і зичить Вам міцного здоров’я, безпеки, миру і добробуту! Бережіть себе і своїх рідних! Тримаймося і віримо в перемогу!
Христос Воскрес!

13.04.2023

 

На Факультеті соціально-політичних наук відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економіки. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в олімпіаді! Для виконання завдань, приєднуємось за посиланням...

5.04.2023

 

2023 освіта і наука пол 1 200 x 89На Факультеті соціально-політичних наук в онлайн-форматі відбулося пленарне засідання щорічної Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2023».
2023 освіта і наука пол 2 200 x 87З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан Факультету соціально-політичних наук, доктор історичних наук, професор Володимир ЄВТУХ та завідувач кафедри економіки та економічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Олег ПАДАЛКА. Які у своїх промовах наголосили на тому, що науково-дослідна робота студентів - складова професійної підготовки, що передбачає навчання студентів методології і методики дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями і вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем. Курсові, бакалаврські і магістерські роботи є видом науково-дослідної роботи, який потребує від студентів уміння сформулювати тему, обрати методику дослідження, організувати і провести його, здійснити якісний і кількісний аналіз отриманих результатів, аргументувати свої висновки, оформити результати дослідження. Зазначили також, що результати досліджень мають бути апробованими у вигляді публікацій у періодичних виданнях та наукових збірниках, доповідях на наукових або науково-практичних конференціях тощо.
Модератор заходу – заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, кандидат політичних наук, доцент Анна КАРНАУХ.

30.03.2023

 

2023 вчена раду уду 1 200 x 150Відбулося чергове засідання Вченої ради Університету, на якому члени ради заслухали доповідь декана Факультету соціально-політичних наук Володимира Євтуха, який поінформував про досвід впровадження освітньо-професійних програм на Факультеті. Сьогодні їх налічують 9, зокрема:
3 освітні програми першого (бакалаврського) рівня
- 054 Соціологія (ОПП «Соціальні комунікації та PR-технології),
- 052 Політологія,
- 051 Економіка (ОПП «Економіка»),
4 освітні програми другого (магістерського) рівня
- 054 Соціологія (ОПП «Соціальні комунікації та PR-технології»),
- 052 Політологія,
- 051 Економіка (ОПП «Економіка»),
- 011 «Освітні педагогічні науки» (ОПП «Наукова освіта та наукова комунікація»)
та 2 освітні програми третього (освітньо-наукового) рівня доктор філософії
- 052 Політологія,
- 054 Соціологія.
2023 вчена раду уду 2 200 x 150Освітньо-професійні програми мають відповідні навчально-методичне та матеріально-технічне забезпечення. Активною є також міжнародна співпраця факультету з Латвійським, Ягеллонським та Варшавським університетами в освітньому (формування спільної освітньої програми для магістерського рівня) та науковому (проведення конференцій, підготовка спільного видання наукового часопису, розробка проєктів в рамках програми Жан Моне Модуль Еразмус+ та проведення Школи академічного письма в межах реалізації проєкту «Розвиток культури демократії в Норвегії, Україні та Палестині» та ін. напрямках).
В обговоренні доповіді взяли участь проф. Вернидуб Р.М. – проректор з навчально-методичної роботи; проф. Торбін Г.М. – проректор з наукової роботи; проф. Олефіренко Т.О. – декан педагогічного факультету; проф. Андрусишин Б.І. – завідувач кафедри теорії та історії держави і права.

З доповіддю декана Факультету можна ознайомитися тут….

24.03.2023

 

2023 практика політологів 1 200 x 90Навчальна фахова практика студентів є невіддільною складовою підготовки фахівців зі спеціальності 052 Політологія, адже передбачає вивчення і аналіз політичної сфери суспільства: політичних відносин, політичної системи, політичної влади, питань внутрішньої та зовнішньої політики.
2023 практика політологів 2 200 x 9524 березня цього року на Факультеті соціально-політичних відбулася настановча конференція з навчальної фахової практики для студентів 2-го курсу денної форми навчання (керівник практики – канд. пол. н., доцент А.А. Карнаух). Від кафедри політичних наук на конференції також були присутні керівники-методисти: канд .політ. н., доцент О.Я. Волянюк, канд. політ. н., доцент О.С. Дьоміна, ст. викл. А.І. Козенюк.
Студенти-політологи проходять навчальну фахову практику в політичних інституціях (політичні партії та громадські організації), де вони отримують практичні навички у сфері політичної аналітики, аналізу та обробки політичної інформації, формують уявлення про політичну сферу та професію політолога. Зокрема, ГО «Академія політико-правових наук України», ГО «Форум нових політичних лідерів», БО «Міжнародний благодійний фонд громадської дипломатії», «Інститут публічної політики та консалтингу» та ПП «Active group» тощо.
Бажаємо нашим студентам успіхів у проходженні практики!

10.12.2022

 

2022 Міжнародний день прав людини 200 x 112В Україні триває війна. Злочинна, неспровокована, агресивна, загарбницька війна, яку розпочала російська федерація проти України понад 8 років тому і, яка у цьому році перейшла у фазу відкритого військового вторгнення. Російсько-фашистські окупанти безжально винищують український народ і все з ним пов’язане. Слабкі, підлі і боягузливі російські фашисти, не здатні досягти перемоги на полі битви, компенсуючи свою жалюгідність та слабкість, виявляють небачену жорстокість до мирного населення, до беззахисних громадян. Без чисельні тисячі замордовані в підвальних катівнях і концентраційних таборах смерті, мільйони заслані в кацапщину і приречені на жахливе, безправне існування у чужій, ворожій, варварській, фашистській державі. Про які права людини може йти мова у такі часи? Ідеали прав людини розтоптані – на них випорожнилися, знавіснілі від багаторічної безкарності, російські фашисти. Нині, щоб в Україні захистити свої права треба тримати в руках автомат, треба допомагати тому хто тримає автомат, треба пам’ятати за що стоїть той хто тримає автомат.

Сьогодні Міжнародний день прав людини. День того, чого нас усіх позбавили російсько-фашистські окупанти і їхні союзники в Україні – корупціонери, бюрократи і просто бандити. Сьогодні український воїн є захисником прав людини, а його мужність, стійкість, сила волі і звитяга є єдиною гарантією наших прав. Кожен хто хоче мати права, мусить за них боротись. Нині наш час боротись за наші права. З Міжнародним днем прав людини шановні співгромадяни! Цінуйте свої права, поважайте права інших і пам’ятайте, якою ціною вони нам дісталися.

8.12.2022

 

2022 правові засади роботи педагога 200 x 112Щороку професорсько-викладацький склад кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін організовує та приймає участь у заходах присвячених Всеукраїнському тижню права. Незважаючи на те, що Указом Президента України№39/2020 від 8 грудня 2020 року було визнано втрату чинності Указу Президента України від 8 грудня 2008 року «Про всеукраїнський тиждень права», правники традиційно проводять заходи, шо спрямовані на підвищення правової освіти населення.
Так, 8 грудня професорка кафедри, докторка юридичних наук Купіна Людмила Францівна прийняла участь у освітній конференції, яку організовував центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва.
Людмила Францівна була спікеркою вебінару на тему Права педагогічних працівників та гарантії їх дотримання за законодавством України. Під час виступу були проаналізовані норми Кодексу законів про працю України та галузевих нормативних актів у сфері застосування праці педагогічними працівниками. Цікавими були наведенні матеріали судової практики, предметом яких були спори по захисту та відновленню порушених прав педагогічних працівників.
Соціально-правовий факультет НПУ імені М.П. Драгоманова, навчально-науковому інституту перепідготовки, підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки висловлює подяку центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва за організацію заходу та співпрацю!

6.12.2022

 

2022 День Збройних Сил України 200 x 105Сьогодні наша держава відзначає День Збройних Сил України. Сьогодні, у день військових, у рік повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, вчиненого в рамках злочинної, неспровокованої, агресивної, загарбницької війни, розв’язаної росією проти нашої держави більше 8 років тому, ми вітаємо тих завдяки кому ми досі живі, завдяки кому ми не закатовані у підвалах, незамордовані в концентраційних таборах, не виморені голодом і холодом, не закопані в безіменних могилах. Сьогодні ми вітаємо наших захисників і захисниць, наших воїнів. Дякуємо Вам, наші дорогі захисники! Зі святом Вас! Бережіть себе і повертайтесь живими!

26.11.2022

 

2022 День памяті жертв Голодомору 200 x 112Сьогодні, у страшний час злочинної, неспровокованої, агресивної війни російської федерації проти України, яка триває 8 років і яка цього року перейшла у відкрите вторгнення, ми згадуємо жертв Голодомору в Україні у 1931-1933 роки. Ми згадуємо тих невинних, нещасних людей, заморених голодом російськими нелюдами у період попередньої окупації України. Голодомор українського народу це акт геноциду вчинений владою тодішнього варіанту російської імперії, який повністю підтримується владою і народом сучасної варіанту тюрми народів і це те, що, без сумніву, повториться, у ще гіршому і жорстокішому варіанті, якщо ми опустимо руки, якщо не будемо стійкими, якщо не будемо міцним тилом для наших воїнів, якщо програємо. Запалімо свічку у пам'ять про жертв Голодомору, у пам'ять про невинних закатованих, розстріляних і виморених голодом. Заряджаймо зброю, підтримуємо військових і тримаймося до кінця, аби ніхто потім не запалював свічки у пам'ять про нас…

21.11.2022

 

2022 День гідності і свободи 200 x 112Гідність і свобода. Слова. Довгі роки це були просто слова. Ними ми розкидалися направо і на ліво, але не розуміли їх змісту. Ними прикрашали свої передвиборчі обіцянки політики. Їх пхали, мабуть у кожен другий тост, на багатьох застіллях. І чому ні, це ж просто слова. Говорити слова «гідність» і «свобода» це не те саме, що бути гідним, не те саме, що бути вільним. Але тим часам прийшов кінець. Тепер наша гідність і наша свобода - це злочин у очах нашого ворога. Аби позбавити нас свободи, аби розчавити нашу гідність російська федерація розпочало агресивну, злочинну, підлу завойовницьку війну, яка тривала 8 років і кульмінацією якої стало небачене по своїй жорстокості відкрите військове вторгнення. Тепер гідність і свобода це не просто слова. За будь-який прояв гідності та свободи українців катують, ґвалтують і вбивають, засилають на чужину, мордують у концентраційних таборах і піддають усім можливим і неможливим мукам і приниженням. Гідність і свобода стали стягом, як два кольори українського прапора і за них наші воїни стоять на смерть, демонструючи небачену мужність. Стійкість і звитягу. За гідність у свободу дорого платять ті хто її має. Тепер гідність і свобода не просто слова. Тепер ми знаємо пам’ятати про ціну яку за них сплачено. Тепер ми маємо зрозуміти, що насправді є гідність і чи заслуговуємо ми на ту свободу, яку для нас відстоюють наші воїни такою страшною ціною. Ми маємо бути гідними такої звитяги, ми повинні зберегти свободу для тих хто її відстоював. З Днем гідності і свободи дорогі співгромадяни. Будьмо гідними, залишаймося вільними.

17.11.2022

 

2022 День студента 200 x 112Шановні студенти, керівництво і колектив Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітають Вас з міжнародним Днем студента. Цей рік видався важким як ніколи. Жахлива, злочинна, неспровокована відкрита військова агресія російської федерації проти України стала продовженням агресивної завойовницької війни проти нашої держави, яка триває вже понад 8 років. В ці тяжкі часи, часи бомбардувань і бойових дій, поневірянь і злиднів, горя і болю, крові і смерті, Ви, наші шановні студенти, продовжуєте триматися, продовжуєте вчитися, продовжуєте жити, зберігаючи те майбутнє, яке захищають наші відважні воїни. Деякі з Вас пішли на фронт, інші стали волонтерами, треті зберігають домашнє вогнище аби інші мали можливість і місце куди повернутися – ми пишаємося Вами. Дякуємо Вам за стійкість, за терпіння, за мужність, за наполегливість. Зі святом Вас, наші дорогі студенти! Майбутнє належить Вам!

2022 Бибик стипендія КМУ 200 x 141Адміністрація і колектив Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вітають доктора філософії PhD (Social Work), доцента, доцента кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова Дарію Дмитрівну Бибик з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених і зичать їй подальших творчих успіхів.

9.11.2022

 

2022 диктант національної єдності 1 200 x 2502022 збірник післявоєнний світ 3 200 x 267Навіть у тяжкому, воєнному, 2022 році, у День української писемності та мови відбувся традиційний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Зазвичай найактивнішими учасниками радіодиктанту національної єдності стають школярі та студенти і викладачі навчальних закладів, зокрема, до написання долучився і професорсько-викладацький склад та студенти Соціально-правового факультету.
Українська мова носить у собі історію нашого народу, всю красу та міць поетичного слова. Чудова мелодія солов’я, могутня пісня лісів і полів, дитячий лепет і мамина колискова – звучить у нашій рідній мові й залишається в пам'яті назавжди. Нехай рідне слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя! Вітаємо зі святом українського слова!

 2022 Збірник післявоєнний світ 4 200 x 150  2022 диктант національної єдності 2 200 x 90

9.11.2022

 

2022 збірник післявоєнний світ 200 x 267Вийшов друком збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності», яка відбулася в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 15 квітня 2022 року.
До збірника увійшли виступи, доповіді та повідомлення, виголошені під час роботи Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності», серед яких наукові праці професорсько-викладацького складу Соціально-правового факультету:
Бибик Д.Д. Розширення можливостей мультидисциплінарної взаємодії волонтерських та благодійних організацій в умовах воєнного стану.
Вайнола Р.Х. Суспільно орієнтоване навчання як засіб соціалізації студентської молоді.
Голубенко Т.О. Особливості організації патронажної роботи в умовах воєнного стану: реалії та перспективи.
Євтух В.Б. Еволюція соціокультурних проєктів у турбулентних ситуаціях.
Карнаух А.А., Гайворонська О.Р. Корупція у фінансуванні політичних партій.
Кісла Г.О., Черній Л.В. Методологічні підходи дослідження феномену війни в соціології: український дискурс.
Колесніченко М.В. Соціальна когезія в українському суспільстві: перспективи у повоєнний час (етнічний аспект).
Купіна Л.Ф. Особливості реалізації права на працю під час військового стану.
Міхеєва О.Ю. Актуальність волонтерської діяльності у період війни.
Пєсцов Р.Г., Мікулін В.П. Мирові суди: історія та перспективи запровадження у вітчизняну правову систему.
Савельчук І. Очікування та орієнтація на майбутнє: виклики під час війни для сучасної учнівської та студентської молоді.
Шишова О. Вербальні комунікації – запорука успіху у волонтерській діяльності.
Щотова Ю.В., Івженко І.Б. Волонтерські практики в умовах воєнних дій.

 

Бібліографічне посилання: Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності: зб. матеріалів міжнародної науково-практичної інтернет-конференції. Київ, 15 квітня 2022 р. / Редколегія: В. П. Андрущенко (голова), І. Г. Вєтров (заст. голови, відп. ред.), Г. М. Торбін (заст. голови), О. В. Потильчак (упорядн.). Київ: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2022. 157 с.

2022 Войтович Назарій вічна память 1 200 x 1262022 Войтович Назарій вічна память 2 200 x 2792 листопада героїчно загинув Войтович Назар Ігорович, студент 2-го курсу, спеціальності «Соціальна робота». Назар захищав територіальну цілісність та незалежність України, перебуваючи на позиції поблизу н.п. Білогорівка Сєверодонецького району Луганської області, потрапивши під артилерійській обстріл, внаслідок якого отримав поранення, несумісні з життям.
Солдат Войтович Назарій приймав безпосередню участь у бойових діях по забезпеченню оборони, цілісності та недоторканості України, захисту населення та інтересів держави у зв‘язку з військовою агресією росії проти України. Проявив мужність та героїзм, стійкість та рішучість та до останнього залишився вірним українському народові. Глибокі співчуття родині та друзям загиблого.

2.11.2022

 

2022 конференція арттерапія 1 200 x 92Сучасний соціум, характеризуючись низкою нагальних проблем, зумовлює збільшення звернень громадян за психологічною допомогою, особливо зараз, у військовий час.
2022 конференція арттерапія 2 200 x 267За підтримки кафедри соціальної політики Соціально-правового факультету НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся вебінар «ПОТЕНЦІАЛ АРТ-ТЕРАПІЇ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ЖІНКАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ», який провела Олена Тараріна, кандидат педагогічних наук, сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, TV-експерт, практичний психолог вищої категорії.
Зустріч проходила на платформі Google Meet, за участю студентів ОР «бакалавр», «магістр» та професорсько-викладацького складу кафедри соціальної політики.
Олена Тараріна провела 3 практики з усіма присутніми на зустрічі:
- стабілізуюча практика «Я -є, я -тут»
-практику «Дві ковдри»
- візуалізацію, де йде налагодження контактів людини, нагадування про її ресурси.
Наприкінці, бажаючі висловили свої думки стосовно практик, як змінився їх внутрішній стан та що вони відчували під час терапії.
Також, в рамках зустрічі було пролонговано договір про співпрацю між кафедрою соціальної політики Соціально-правового факультету та Міжнародною федерацією арт-терапії та самореалізації особистості.

   
© NPUROUNDER