18.02.2022

2022 медіаграмотність 200 x 150Ми живемо у час потужного інформаційного потоку. І щодня стикаємося з різною інформацією, різного роду і якості. Тому важливо свідомо підходити й аналізувати отриману з різних джерел інформацію, знати яку небезпеку вона несе та як її уникнути.
Студенти 1 курсу спеціальності Політологія відвідали заняття «Урок медіаграмотності та як не стати жертвою маніпуляцій в умовах інформаційної війни».
Дякуємо спікерам:
Тетяні Мелещенко, заступниці декана з наукової роботи, професорці кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти історико-філософського факультету
- Тамарі Бацці, доцентці кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти історико-філософського факультету за актуальну, змістовну та цікаву доповідь.