18-19.05.2022

2022 єдність навчання і наукових досліджень 200 x 117Шановні викладачі, аспіранти й докторанти Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова!
Запрошуємо Вас взяти участь у пленарному засіданні звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів й докторантів «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» за підсумками наукових досліджень 2021 року. Зустріч відбудеться 19 травня 2022 року о 12.30 у Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/bfo-woto-jgg
Секційні засідання проходитимуть в онлайн форматі 19 травня 2022 року на кафедрах: політичних наук; теорії та історії держави і права; правознавства та галузевих юридичних дисциплін; економіки та економічної освіти; соціальної освіти та соціальної роботи; соціології та публічних комунікацій; управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції; соціальної політики та кафедрі ЮНЕСКО з наукової освіти (за окремими програмами).

Із програмою звітної конференції можете ознайомитись тут...