24.03.2023

2023 практика політологів 1 200 x 90Навчальна фахова практика студентів є невіддільною складовою підготовки фахівців зі спеціальності 052 Політологія, адже передбачає вивчення і аналіз політичної сфери суспільства: політичних відносин, політичної системи, політичної влади, питань внутрішньої та зовнішньої політики.
2023 практика політологів 2 200 x 9524 березня цього року на Факультеті соціально-політичних відбулася настановча конференція з навчальної фахової практики для студентів 2-го курсу денної форми навчання (керівник практики – канд. пол. н., доцент А.А. Карнаух). Від кафедри політичних наук на конференції також були присутні керівники-методисти: канд .політ. н., доцент О.Я. Волянюк, канд. політ. н., доцент О.С. Дьоміна, ст. викл. А.І. Козенюк.
Студенти-політологи проходять навчальну фахову практику в політичних інституціях (політичні партії та громадські організації), де вони отримують практичні навички у сфері політичної аналітики, аналізу та обробки політичної інформації, формують уявлення про політичну сферу та професію політолога. Зокрема, ГО «Академія політико-правових наук України», ГО «Форум нових політичних лідерів», БО «Міжнародний благодійний фонд громадської дипломатії», «Інститут публічної політики та консалтингу» та ПП «Active group» тощо.
Бажаємо нашим студентам успіхів у проходженні практики!