25.04.2023

2023 ДВД соціально політичних наук 200 x 112На Факультеті соціально-політичних наук в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей!
Незважаючи на дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, доповідачі – щирими та відкритими, а потенційні вступники – активними та зацікавленими.
Майбутні абітурієнти, які долучились до заходу через платформу Google Meet, мали змогу дізнатись усе про актуальність освітніх програм; про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із представниками професорсько-викладацького складу кафедр факультету та представниками студентського парламенту факультету.
Загалом в ході зустрічі школярі отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2023 року, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує Український державний університет імені Михайла Драгоманова.
Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу та активність!
Запрошуємо до нових зустрічей!

Фотогалерея...