2023 Олімпада соц пол переможці 200 x 145051 Економіка
Склад журі: голова журі: В.Б. Євтух – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Сандугей В. В. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Підопригора Л.А. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Бицюра Ю.В. - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти; Манжула Є.В. - старший викладач кафедри економіки та економічної освіти.
Дипломом І ступеня: Волошин Юлію Петрівну
Дипломом ІІ ступеня: Олійника Микиту Олеговича, Айкало Марію Іванівну
Дипломом ІІІ ступеня: Нехай Аллу Володимирівну, Чобітько Анжелу Олександрівну,
Коротун Аріну Віталіївну, Сергієнко Софію Олексіївну, Пух Катерину Вікторівну

052 Політологія
Склад журі: голова журі: В.Б. Євтух – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Бабкіна О.В. - доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політичних наук; Новакова О.В. – доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук; Дьоміна О.С. - кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук.
Дипломом І ступеня: Зоценка Андрія Олеговича
Дипломом ІІ ступеня: Рябцева Андрія Віталійовича, Хімерик Світлану Миколаївну
Дипломом ІІІ ступеня: Слободського Давида Олександровича, Шапочку Павла Романовича, Сивець Валерію Ігорівну, Притулу Христину Святославівну, Свірідова Віталія Юрійовича

054 Соціологія
Склад журі: голова журі: Євтух В.Б. – доктор історичних наук, професор, декан факультету; члени журі: Чернова К.О. - доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології та публічних комунікацій; Кісла Г.О. – кандидат філософських наук, професор кафедри соціології та публічних комунікацій; Булатевич М.М. - кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та публічних комунікацій.
Дипломом І ступеня: Каленську Ярину Олександрівну
Дипломом ІІ ступеня: Потапчук Анастасію Олегівну
Дипломом ІІІ ступеня: Самойленко Дарину Артемівну

Дякуємо всім учасникам Олімпіади та вітаємо переможців!