28.04.2023

2023 Вчна рада квітнева 1 200 x 267На порядок денний засідання винесли низку питань:
1. Планування навчальної роботи науково-педагогічних працівників на 2023-2024 н. р. (доповідає: заступник декана з навчально-методичної роботи доц. Хоменко Н.В.).
2. Підведення підсумків щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023» (доповідає: заступник декана з наукової роботи на міжнародних зв’язків доц. Карнаух А.А.).
2023 Вчна рада квітнева соцпол 2 200 x 1503. Презентація результатів і оголошення переможців проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 051 Економіка, 052 Політологія, 054 Соціологія (доповідає: заступник декана з наукової роботи на міжнародних зв’язків доц. Карнаух А.А.).
4. Підсумки проведення Дня відкритих дверей на Факультеті (доповідає: голова студентського парламенту факультету Анастасія Ковалишена).
Головував на засіданні декан Факультету соціально-політичних наук, доктор історичних наук, професор Володимир ЄВТУХ.
Заслухавши доповіді та обговоривши питання порядку денного, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення, що були внесені до протоколу.