В умовах війни, особливо проти такого жалюгідного, слабкого, боягузливого і підлого ворога як росія, яка застосовує для досягнення своєї бридкої фашистської мети, методи притаманні злочинним і терористичним організаціям, оскільки не здатна здолати наших воїнів у чесній битві, надважливою стає не лише допомога громадянам які постраждали від бойових дій харчами, медикаментами та речами, а і психологічна підтримка. Саме з цією метою, на базі Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова діє Центр психологічної підтримки в умовах воєнного стану.
Детальніше…
30.03.2022
Сьогодні, минув рік, як передчасно пішла з життя наш вчитель, наставник, відомий вчений в галузі соціальної педагогіки та теорії і методики виховання, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, багаторічний очільник кафедри соціальної педагогіки, почесний професор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Капська Алли Йосипівна.
Швидко плине час, та не стирає з пам’яті наші спогади про людину справи, з великим серцем та прекрасною душею! Ми пам’ятаємо Ваші настанови, сподіваємося, що не підводимо Вас, працюємо, як Ви нас вчили!
Спочивайте з миром. Ви з нами.
❗️❗️❗️Оголошено додаткову сесію ЄФВВ/ЄВІ для вступників на магістратуру❗️❗️❗️
❗️У 2021 році додаткова сесія ЄВІ відбудеться 13 липня, ЄФВВ – 14 липня.
🌟Участь у додатковій сесії ЄФВВ/ЄВІ можуть взяти вступники, які:
📌брали участь в основній сесії, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
📌брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
📌не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.
⚡️⚡️⚡️Важливо!!!⚡️⚡️⚡️
❗️❗️❗️Ті абітурієнти, які складуть додаткову сесію, матимуть змогу подати документи у додаткову сесію вступу до НПУ імені М.П.Драгоманова:
🎓на базі ОР "бакалавр" - з 15.09.21 по 22.09.21 р.,
🎓 на базі ОКР "спеціаліст" та ОР "магістр" - з 06.09.21 по 21.09.21 р.
ℹ️ Деталі на 👇 https://testportal.gov.ua/dodatkova-sesiya-yefvv-yevi/
#вступ2021 #НПУ #НПУДрагоманова #ЄВІ #ЄФВВ #Додатковасесія
ВІТАЄМО ІЗ ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ
ПРОФЕСОРА ІРИНУ БОРИСІВНУ САВЕЛЬЧУК
Доктора педагогічних наук, доцента кафедри теорії та технології
соціальної роботи Національного педагогічного університету імені М.П.
Драгоманова Ірину Борисівну Савельчук з присвоєнням вченого звання
професора відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735
від 29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії
Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових
ступенів».
Прийміть наші вітання та побажання подальших професійних успіхів,
реалізації нових задумів і творчого натхнення. Зичимо міцного здоров’я,
приємних життєвих моментів, невичерпної енергії для нових досягнень.
Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання.
Колектив кафедри теорії та технології соціальної роботи
********************
ВІТАННЯ З НАГОДИ
ПРИСУДЖЕННЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ
ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ
В ГАЛУЗІ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ!
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від
29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства
щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» БИБИК
ДАР’Ї ДМИТРІВНІ – старшому викладачу кафедри теорії та технології
соціальної роботи Національного педагогічного університету імені М.П.
Драгоманова присуджений ступінь доктора філософії в галузі соціальної
роботи за спеціальністю 231 «Соціальна робота».
Щиро вітаємо колегу із значними науковими досягненнями. Ваші
здобутки складають потужне надбання для соціальної сфери, тож нехай Ваша
наукова нива розвивається і в подальшому знаходить можливість для
реалізації нових наукових звершень. Нехай підґрунтям щасливого
особистісного життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я,
натхнення, підтримка родини та колег!
Радіємо за Вас, що саме Ви отримали п’ятого в Україні PhD з
соціальної роботи.
Колектив кафедри теорії та технології соціальної роботи
ОГОЛОШЕННЯ
до уваги викладачів, студентів та здобувачів вищої освіти
Факультету соціально-економічної освіти
НПУ імені М.П. Драгоманова
27 травня 2021 року о 11.00
відбудеться вебінар (онлайн)
«Професійне вигорання фахівців соціальної сфери»
Лекторка Івженко Інна Борисівна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи, віце-президент громадської організації «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», організатор соціального проєкту «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості по профілактиці професійного вигорання фахівців соціальної сфери».
Запрошуються всі бажаючі до обговорення питань
Щоб приєднатися до зустрічі в Google Meet, натисніть це посилання:
https://meet.google.com/ytd-xavk-jnj
Організатори:
Патинок О.П., канд. психол. наук, професорка кафедри соціальної політики
Мариніч О.М, аспірантка НПУ імені М.П. Драгоманова, викладачка кафедри соціальної політики
🌞 Щовесни за підтримки ректора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професора Віктора Петровича Андрущенка в університеті проходить спеціалізований захід – «Ярмарок вакансій»🎯, де роботодавці 👩👨та студенти👫 мають можливість зустрітися один з одним, можуть ознайомитися з компаніями, які потребують нових працівників та мають вакансії чи програми стажувань з подальшим працевлаштуванням.
📌Так і цього року, попри пандемію, з метою налагодження зв’язків між потенційними роботодавцями та випускниками нашого університету відбудеться спеціалізований захід – «Ярмарок вакансій 2021 року».🎯 🕚Тож запрошуємо студентів, випускників та всіх охочих на наш захід, що відбудеться 12 травня 2021 року об 11:00 год. в онлайн-форматі.
📌Долучайтеся до нас за покликанням👉 https://www.youtube.com/channel/UC6c_gLqk7H70Eii4YbXilTQ
Можливо, саме тут Ви знайдете роботу своєї мрії! 💛💙 #НПУ #НПУДрагоманова #ЯрмарокВакансій2021 #робота #вакансії
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!
Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
Сьогодні (четвер)29.04.2021 р. проведена онлайн-зустріч зі старостами, профоргами, студентським парламентом факультету, заступниками декана факультету, методистами.
На онлайн-зустрічі факультету соціально-економічної освіти обговорювали такі теми:
- дати складання заліково-екзаменаційної сесії ІІ семестру 2020-2021 н.р.
- заборгованність по оплаті за навчання
- складання таблиці додаткових балів
- дати захисту бакалаврських робіт
- дати травневих вихідних
- невідвідування студентами занять
- дати реєстрації на ЄВІ для вступу в магістратуру.
Професорсько-викладацький колектив Факультету соціально- економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова щиро вітає Бибик Дар'ю Дмитрівну як першу здобувачку PhD - наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 231 «Соціальна робота», яка успішно захистила дисертацію "Формування соціального лідерства у майбутніх соціальних працівників в умовах професійної підготовки".
Бажаємо творчого натхнення в реалізації креативних ідей для подальшого саморозвитку й самовдосконалення, постійного прагнення до успіху у викладацькій діяльності, невичерпного інтересу до соціального лідерства, здійснення наукових задумів та професійних планів!
07.04.2021
Студентська звітно-наукова конференція «Освіта і наука – 2021»
Секційне засідання факультету соціально-економічної освіти
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»
07 квітня 2021 року було проведено на онлайн-платформі секційне засідання «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ» на кафедрі теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова відповідно до Програми Студентської звітно-наукової конференції «Освіта і наука – 2021».
Керівник секції: завідувачка кафедри теорії та технології соціальної роботи, докторка педагогічних наук, професорка Карпенко Олена Георгіївна.
Секретар секції: лаборантка кафедри теорії та технології соціальної роботи Карасьова Ольга Віталіївна.
Модератор онлайн-зустрічі - кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедрі теорії та технології, відповідальна за наукову роботу по кафедрі Синякова Віра Богданівна.
Професорсько-викладацький склад висловлює подяку та вдячність студентам спеціальності 231 «Соціальна робота» та науковим керівникам, які прийняли дуже активну участь, презентуючи свої доповіді на секційному засідання кафедри теорії та технології соціальної роботи, а саме:
Карасьова Ольга Віталіївна, студентка 33 СР групи «Інклюзивна освіта в Україні: становлення та перспективи», наукова керівниця - кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна.
Репік Еліна Сергіївна, студентка 13 СР групи «Пріоритетні напрями державної молодіжної політики в Україні», наукова керівниця - кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна.
Бульчик Катерина Олексіївна, студентка 43 СР групи «Професійна підготовка фахівців соціальної сфери у Великобританії», наукова керівниця - кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна.
Деркач Тетяна Володимирівна, студентка 23 СР групи «Репродуктивні здоров’я молоді. Фактори впливу», наукова керівниця - кандидат педагогічних наук, доцент Голубенко Тетяна Олександрівна.
Ворона Богдан Олегович, студент 43 СР групи «Становлення та розвиток паліативно-хоспісної допомоги в Україні», наукова керівниця – кандидатка педагогічних наук, доцентка Житинська Марія Олександрівна.
Душка Анна Павлівна, студентка 1мСР групи «Соціальна робота з сім’ями, які мають складні життєві обставини», наукова керівниця - кандидатка педагогічних наук, доцент Голубенко Тетяна Олександрівна.
Ми пишаємось нашими студентами!
20 квітня 2021 року на базі кафедри соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася ХI Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна політика: концепції, технології, перспективи».
Мета конференції – залучення викладачів, науковців, практиків, аспірантів, студентів до обговорення актуальних питань підготовки фахівців соціальної сфери, соціальної політики, соціального захисту та соціальної роботи.
В роботі взяли участь професорсько-викладацький склад Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національного авіаційного університету (м. Київ), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Модератором конференції виступила Ярошенко А.О., доктор філософських наук, професор, завідувач кафедрою соціальної політики. З доповідями виступили як теоретики так і практики соціальної сфери: Пінаєва О.Ю., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, професійної освіти та управління навчальними закладами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Сербалюк Ю.В., кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Патинок О.П., кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри соціальної політики НПУ імені М.П. Драгоманова, Блінов О.А., доктор психологічних наук, доцент кафедри соціальних технологій Національного авіаційного університету, Ткач І.Я., кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної політики НПУ імені М.П. Драгоманова та інші.
Тематичні напрями роботи конференції:
- Актуальні питання соціальної політики в Україні: правовий, філософський, соціологічний, демографічний, економічний, педагогічний та психологічний виміри.
- Теоретичне осмислення та практичне вирішення проблем соціальної політики.
- Європейський досвід побудови ефективної соціальної політики.
- Соціальний захист населення: стан, проблеми та заходи щодо підвищення ефективності.
- Підготовки фахівців соціальної сфери: вітчизняний та міжнародний досвід.
За результатами конференції було сплановано ряд наступних заходів щодо обговорення ряду актуальних питань соціальної сфери.
Прес-реліз
Шановні студенти і викладачі!
14 квітня 2021 року проводиться вебінар
«Відновні практики: особливості впровадження в соціальній сфері»
Лекторка Вероніка Андрієнкова, ГО «Ла Страда – Україна», директор департаменту науково-методичної роботи та медіації, координаторка Національної медіаторської мережі, медіаторка, співавторка науково-методичних видань з питань впровадження відновного підходу в соціально-педагогічній сфері.
Зустріч відбудеться 14.04.2021 об 11.00 на платформі Zoom.
Завчасно зареєструйтесь для участі у вебінарі:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUldO6hpjgiGdIUsBlQwlo0Bp-0TYrRnw4g
Після реєстрації Ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, який міститиме інформацію про вхід у вебінаре.
Долучайтесь!
Завтра, 15 квітня 2021 року о 12:00 буде проведено воркшоп для представників факультетів, зацікавлених в залученні іноземних студентів "Актуальні проблеми залучення іноземних студентів". Воркшоп проводить відділ по роботі з іноземними студентами НПУ ім. М.П. Драгоманова за сприяння відділу міжнародних зв'язків. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/S3x4S5uMnCxNX9vj8
Вхід на воршоп за посиланням - https://meet.google.com/kpf-taow-dpo
2 квітня 2021 року Кафедрою теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сприянням Київського міського центру соціальних служб було організовано інформаційну зустріч для студентів спеціальності 231 «Соціальна робота».
До заходу долучилось більше 60 учасників. Змістовні, цікаво презентовані доповіді фахівців Київського міського центру соціальних служб відкрили для студентів нові можливості та поглибили їх знання.
Валентина Юріївна Ермачкова ознайомила студентів з специфікою діяльності Київського міського центру соціальних служб, основними завданнями та особливостями роботи з різними групами клієнтів.
Леонід Петрович Крисов презентував розробки Центру в питаннях соціальної захищеності надавачів соціальних послуг; включення студентів до волонтерської діяльності; профілактичної роботи з батьками та роботи з залежностями;
Ірина Цісар надала корисні поради як навчити підлітків берегти здоров’я змолоду.
Дружня та тепла атмосфера, яка ще довгий час відчувалась після закінчення заходу.
Колектив кафедри теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та команда модераторів (Івженко Інна Борисівна, Голубенко Тетяна Олександрівна та Житинська Марія Олександрівна) висловлюють щиру подяку керівництву та безпосередньо фахівцям Київського міського центру соціальних служб за прекрасну зустріч, змістовні виступи та слушні пропозиції для спільної плідної роботи.
Чекаємо на нові зустрічі!
В рамках співпраці Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова та Вищої школи Humanitas (Україна-Польща) відбулися ряд зустрічей представників Вищої школи Humanitas зі студентами спеціальностей «Соціальне забезпечення», «Соціологія», «Соціальна робота», «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю». Зустрічі відбувалися на платформі zoom.
Метою даного спілкування є залучення широких верств населення до освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, враховуючи сучасні вимоги ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.
Для студентів пропонується навчання за напрямом: Менеджмент
- Менеджмент в туризмі та рекриації;
-Управління маркетингом та PR-комунікаціями;
-Управління людськими ресурсами;
-Економіка та управління бізнесом.
Особливістю навчання в Вищій школі Humanitas є можливість для здобувачів навчатися за даним напрямом незалежно від того, яку освіту здобуває студент в Україні. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту паралельного навчання з отриманням для студентів одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).
Переваги програми:
- Індивідуальний підхід.
- Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.
- Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.
- Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.
- Дозвілля та молодіжні ініціативи.
Координатор проекту:
доктор філософських наук, професор Ярошенко А.О.
тел. 050-972-65-20
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!