26-27.05.2022

 

2022 конференція системний аналіз в управлінні 200 x 168Шановні науковці, фахівці в галузі управління та адміністрування, системного аналізу, управління закладами освіти та усі зацікавлені особи! Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції за міжнародної участі «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ В УПРАВЛІННІ: МІЖГАЛУЗЕВІ ДОСЛІДЖЕННЯ».

Конференція передбачає обговорення актуальних проблем застосування системного аналізу в управлінських процесах, міждисциплінарних проблем системного аналізу в управлінні освітою, іншими галузями та сферами, основних векторів розвитку системного аналізу, технологій та інструментів його застосування в практичній управлінській діяльності, а також публікація результатів дослідження в електронному збірнику, видання сертифікатів кожному учаснику конференції.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародної участі «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ В УПРАВЛІННІ МІЖГАЛУЗЕВІ ДОСЛІДЖЕННЯ»

Information letter SA IN MANAGEMENT 2022_ENG

 

17.03.2022

 

2022 круглий стіл соціологів запрошення 200 x 168Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі КРУГЛОГО СТОЛУ «ПАРТНЕРСТВО З ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ ІНСТИТУЦІЯМИ У КОНТЕКСТІ ВИЗНАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ Й ЦІННІСНИХ ОРІЄНТАЦІЙ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ» присвяченого Всесвітньому дню соціальної роботи.

Дата та час проведення заходу: 17 березня 2022 року о 11:00.
Зазначений захід відбудеться у режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (Zoom).

Мета заходу:
1. вироблення стратегії залучення засобів та ресурсів партнерів задля підтримання і створення «нового» формату спільної діяльності наукових установ, закладів освіти, соціальних інституцій;
2. обговорення механізмів встановлення партнерської взаємодії спрямованих на підвищення соціальної згуртованості дітей та молоді, формування соціальних й ціннісних орієнтацій, вироблення життєвих стратегій та форм їх реалізації.

 Завантажити Інформаційний лист круглого столу...

30.11.2021

 

2022 конференція економістів збірник 200 x 272Кафедрою економіки та економічної освіти Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова була проведена ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «НОВА ПАРАДИГМА ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ У КОНТЕКСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ОСВІТИ» . За результатами конференції видано збірник наукових праць учасників.


Бібліографічне посилання на збірник за результатами конференції: Нова парадигма економічної освіти у контексті інноваційної моделі розвитку вітчизняної освіти: Збірник наукових праць ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 30 листопада 2021 р. – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – 200 с.

Завантажити програму конференції…


Завантажити збірник…

22.12.2021

 

2021 квіти доктору Купіній 200 x 1332021 Купіна доктор Наук 200 x 200Студенти та співробітники Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, а, особливо, представники спеціальності Право, вітають свою дорогу колегу, професора кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Людмилу Францівну Купіну з присудженням їй наукового ступеня доктора юридичних наук і врученням відповідного диплома.
Пишаємося Вами, Людмило Францівно! І зичимо Вам натхнення, наснаги і подальших творчих успіхів та наукових здобутків!

22.12.2021

 

2021 диплом доцента Бибик 200 x 324Від імені студентського та професорсько-викладацького колективу, Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова вітаємо доктора філософії в галузі Соціальна робота, старшого викладача кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Дар'ю Бибик з присвоєнням вченого звання доцента (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 листопада 2021 року № 1290 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів з присвоєнням вченого звання доцента»)!
Бажаємо нових перемог та здобутків напрацювань і звершень, невичерпного джерела творчого натхнення і завзяття, віри в себе, наснаги у професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

8.12.2021

 

2021 збірник 16 юридичні 200 x 356Шановні колеги, студенти, викладачі і науковці, раді повідомити Вас, що вийшов друком збірник матеріалів Міжнародної наукової онлайн-конференції «Шістнадцяті юридичні читання. Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України». У збірнику вміщені матеріали, в яких розглядаються актуальні проблеми наукових досліджень викладачів, докторантів, аспірантів, студентів навчальних закладів та наукових установ України і зарубіжних держав, які працюють у галузі юридичних, політичних і інших соціально-гуманітарних наук.


Бібліографічне посилання:
ШІСТНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України : матеріали Міжнародної наукової онлайн-конференції, 19-20 травня 2021 року / ред. кол. : В. П. Андрущенко, Б. І. Андрусишин, Ю. С. Шемшученко та ін. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2021. – 198 с.

   
© NPUROUNDER