15.09.2022

2022 Посвята у студенти 200 x 113На Соціально-правовому факультеті Університету імені М. П. Драгоманова відбулася одна з перших і найвизначніших подій у житті кожного студента – урочиста посвята у студенти. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя.

На початку урочистого заходу лунає гімн України у виконанні всіх присутніх!

2022 Посвята у студенти Євтух 200 x 150З вітальним словом до першокурсників звернувся декан Соціально-правового факультету, доктор історичних наук, професор Володимир Борисович Євтух, який привітав студентів-першокурсників, які обрали різні спеціальності, розповів про здобутки Університету і побажав здобувачам вищої освіти гідно продовжувати славетні традиції вишу.
2022 Посвята у студенти президія 200 x 186На адресу першокурсників лунали слова настанови, найщиріші побажання незабутніх студентських років та невичерпної енергії й наснаги у здобутті нових знань від завідувачів кафедр Соціально-правового факультету: Андрусишина Богдана Івановича – завідувача кафедри теорії та історії держава і права, доктора історичних наук, професора; Бабкіної Ольги Володимирівни – завідувачки кафедри політичних наук, доктора політичних наук, професора; Вайноли Ренати Хейкіївни – завідувачки кафедри соціальної освіти та соціальної роботи, доктора педагогічних наук, професора; Мельник Валерії Валеріївни - завідувачки кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, доктора філософських наук, професора; Падалки Олега Семеновича – завідувача кафедри економіки та економічної освіти, доктора педагогічних наук, професора; Черній Людмили Віталіївни – завідувачки кафедри соціології та публічних комунікацій, кандидата історичних наук, професора.
2022 Посвята у студенти Бабкіна Падалка 200 x 150З вітальним словом до студентів-першокурсників звернулася голова студентського парламенту Університету та факультету Бульчик Катерина.
2022 посвята у студенти нижнеє фото 200 x 125Після офіційної частини студенти-першокурсники зустрілися з завідувачами кафедр та професорсько-викладацьким складом відповідних спеціальностей, які знайомили студентів зі специфікою діяльності Університету загалом, його історією, особливостями навчального процесу, можливостями для навчання, всебічного розвитку, проведення дозвілля в Університеті тощо.
Щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку Університету. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій!