В рамках співпраці Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова та Вищої школи Humanitas (Україна-Польща) відбулися ряд зустрічей представників Вищої школи Humanitas зі студентами спеціальностей «Соціальне забезпечення», «Соціологія», «Соціальна робота», «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю». Зустрічі відбувалися на платформі zoom.
Метою даного спілкування є залучення широких верств населення до освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, враховуючи сучасні вимоги ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.
Для студентів пропонується навчання за напрямом: Менеджмент
- Менеджмент в туризмі та рекриації;
-Управління маркетингом та PR-комунікаціями;
-Управління людськими ресурсами;
-Економіка та управління бізнесом.
Особливістю навчання в Вищій школі Humanitas є можливість для здобувачів навчатися за даним напрямом незалежно від того, яку освіту здобуває студент в Україні. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту паралельного навчання з отриманням для студентів одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).
Переваги програми:
- Індивідуальний підхід.
- Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.
- Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.
- Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.
- Дозвілля та молодіжні ініціативи.
Координатор проекту:
доктор філософських наук, професор Ярошенко А.О.
тел. 050-972-65-20
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!
Навчально-методичний центр інформує, що НПУ імені М. П. Драгоманова систематично сприяє працевлаштуванню студентів та випускників університету.
Високий та багаторічний досвід співпраці з потенційними роботодавцями надає можливість вибору першого місця роботи, що надалі сприятиме кар’єрному зростанню. Університетом створена прозора база звернень роботодавців, яка активно функціонує з 2015 року, систематично оновлюється відповідно до пропозицій роботодавців та збереже час студента й випускника у виборі першого місця роботи.
Організаційно-методичний відділ НМЦ чекає на тебе - креативного, цілеспрямованого, освіченого студента та випускника для надання консультацій з оформлення документів при працевлаштуванні, роз’яснення соціальних гарантій та власних індивідуальних побажань.
Більш детальну інформацією щодо працевлаштування ви можете отримати за адресою: вул. Пирогова, 9 (Центральний корпус), каб.26, тел: 239-30-27, а також на нашому офіційному сайті за посиланням https://npu.edu.ua/nmc#pratsevlashtevannia-ta-stazhuvannia-studentiv
Бажаємо успіху у виборі свого робочого місця та стажування.
ОГОЛОШЕННЯ
до уваги викладачів, студентів та здобувачів вищої освіти
Факультету соціально-економічної освіти
НПУ імені М.П. Драгоманова
27 травня 2021 року о 11.00
відбудеться вебінар (онлайн)
«Професійне вигорання фахівців соціальної сфери»
Лекторка Івженко Інна Борисівна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи, віце-президент громадської організації «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», організатор соціального проєкту «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості по профілактиці професійного вигорання фахівців соціальної сфери».
Запрошуються всі бажаючі до обговорення питань
Щоб приєднатися до зустрічі в Google Meet, натисніть це посилання:
https://meet.google.com/ytd-xavk-jnj
Організатори:
Патинок О.П., канд. психол. наук, професорка кафедри соціальної політики
Мариніч О.М, аспірантка НПУ імені М.П. Драгоманова, викладачка кафедри соціальної політики
5 грудня 2016 р. о 10.00 год. в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м.Київ, вул.Освіти 6, 3 поверх, конференц-зала ) відбудеться:
Міжнародна конференція молодих науковців, аспірантів та студентів
«СОЦІАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНА МОБІЛЬНІСТЬ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ».
В рамках конференції ректоратом Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова буде презентовано умови участі в програмі «Подвійний диплом», що дає можливості для реалізації спільних проектів між університетами, навчання та викладання за кордоном для студентів і викладачів. Участь в програмі "Подвійний диплом" WSL надає статус студента європейського Вузу, та відкриваєте перед унікальні можливості брати участь в усіх грантах, програмах і стипендіях, котрі передбачаються для осіб, що навчаються в Європейському Союзі.
22 червня 2016 р. у м. Хирів відбулася Третя Міжнародна науково-практична польсько-українська конференція «Identities of Central-Eastern European Nations».
Ця конференція, як і дві минулі: «Етносоціологічний та епістемологічний дискурс у науковому просторі» (Київ, 2013 р.) та «ContemporaryProblemsofSocialChange: PolishandUkrainianExperience» (Люблін, 2015 р.), проходила відповідно існуючого наукового проекту, започаткованого професором Володимиром Євтухом, про співпрацю кафедри соціології Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, Україна) та Інституту соціології Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Люблін, Польща).