Репозитарій НПУ  

enpuir

   

STUDENT1   1-7 травня 2019 року на території Національного природного парку «СИНЕВИР» ННБ (с. Колочава, Закарпаття) за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримці проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, проф. Євтуха В.Б., проф. О.Г. Карпенко та ефективній допомозі Є.В. Біденка відбулася літня програма розвитку лідерського потенціалу студентів «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»

 

яка зібрала більше півсотні учасників закладів вищої освіти ( НПУ імені М.П.Драгоманова, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Одеський національний політехнічний університет, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) та залучених фахівців соціальної сфери та громадських діячів для проведення інтелектуального Квесту «Глобальні цілі сталого розвитку» за підтримки Представництва ООН в України.

STUDENT1

   Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та згуртованість колективу Навчально-наукової бази "Синевир" під керівництвом Анатолія Юрійовича Дербака, за можливість проведення Літньої програми Школи в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом.

STUDENT2

STUDENT3

   Учасники Школи висловлюють вдячність директору НПП «СИНЕВИР» Миколі Юрійовичу Дербаку за можливість розміщення Локацій Квесту «Глобальні Цілі сталого розвитку», проведення освітньо-екологічного туру «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT» та підтримку студентського лідерського руху.

 

STUDENT4

STUDENT5

STUDENT6

   Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, спікерських дебатів було забезпечено організаторами (керівник школи Д. Бибик та І. Савельчук), командою тренерів (Д. Бибик, І. Савельчук, В. Сироватко, І. Івженко,) та спікерів (А.Вовк, Т.Бак), які створили неформальне середовище й умови для розвитку лідерського потенціалу учасників

STUDENT7

    Літня Програма «Школи Social лідерства - Student» Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова була успішно реалізована завдяки активності студентської молоді, яка здобувала навички та компетенції соціальних лідерів, розкривала нові можливості для розвитку власного лідерського потенціалу, зокрема у сфері сталого розвитку. 

STUDENT8

STUDENT9

STUDENT10

STUDENT11

   Тому, успішність проведення інтелектуального Квесту з Глобальної програми ООН до 2030 року - Цілі сталого розвитку, цілком залежало від партнерської співпраці організаторів Школи з командою волонтерів Представництва ООН та Благодійної організації «Інститут Благодійності».

STUDENT12

STUDENT13

STUDENT14

STUDENT15

STUDENT16

    Квест «Глобальні Цілі сталого розвитку» показав, що це інтелектуальне змагання команд, учасники яких повинні виконувати на швидкість заздалегідь підготовлені завдання, відповідно до ключових напрямів сталого розвитку, яких сьогодні дотримуються усі країни світу. Учасники успішно пройшли 17 Локацій Квесту, які були розташовані в межах Навчально-наукової бази «Синевир» та на території Національного природного парку «Синевир», виконуючи завдання стосовно 17 Цілей сталого розвитку. Зокрема, це вирішення питань подолання бідності, якісної освіти, чистої води та належних санітарних умов, гендерної рівності та рівних можливостей тощо.

STUDENT17

    Квест про Цілі сталого розвитку мав на меті не тільки розширити обізнаність студентів щодо Глобальної програми ООН, а й спонукати соціально активну молодь до лідерства у сфері сталого розвитку на рівні громади та суспільства. Тому, пошук соціально важливої ідеї для розробки проектів «Глобальні Цілі сталого розвитку», зорієнтованість власних пропозицій учасників на забезпечення сталого розвитку громади та суспільства, публічний захист та презентація соціальних проектів стали підсумковим й спрямованим на розвиток лідерства у сфері сталого розвитку. Можливість не тільки виявити найкращі практики у сфері сталого розвитку, а й запропонувати шляхи пришвидшення розвитку лідерства завдяки спіральній динаміці була реалізована учасниками Школи у тренінговій діяльності під керівництвом Ірини Савельчук.

STUDENT18

    Команда Школи, - на думку Дар'ї Бибик, продовжує працювати над розширенням можливостей неформальної платформи з розвитку лідерського потенціалу, тому рада повідомити про запуск «Програми для майбутніх лідерів» від студентів-учасників Ірини Шандар, Вікторії Амеліна, Анастасії Сіврук. Отримання сертифікатів учасниками Літньої Школи тільки підтвердили їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу, що надало сподівання організаторам та тренерам продовжувати зусилля щодо формування умов з поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

STUDENT19

STUDENT20

    Ми вдячні всім організаторам, учасникам і тренерам за активну участь у роботі Літньої Школи, за спонсорську підтримку ТОВ «Моршинська» та партнерську взаємодію Представництву ООН в Україні та Благодійній організації «Інститут Благодійності».

 

З найкращими побажаннями,

Керівництво «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»,

Наукове товариство НПУ імені М.П. Драгоманова

   
© NPUROUNDER